vidurio amziaus krize

vidurio amziaus krize

Bohema rašė:

Aisku, naktimis su kompanija jau taip nepaselsi, kaip anksciau, bet sis amzius pakankamai turi savo privalumu.

Na jo nepashelsi… Vasara buvo drauges vestuves. Tai jaunimas apie 5 ryto kaip ir ishluzo, O teveliams (jiems truputi virs 40)pats shokimas
buvo… Šypsena
Taip kad sheliojimui amzius ne riba Šypsena

Ir aplamai, visai cia ne krize Cha cha

Kai man bus 40, mano vaikui bus tik 10 metuku. O gal tada dar turesiu kokiu 5 metuku dukrele…
I domu ar tai reiskia, kad man ta krize bus veliau? O gal is viso jos nebus? Cha cha

Zmones,nera jokiu kriziu …maziau vartokit Alus

Gerbiamieji, nusiraminkit, jokios krizes nera. Tai burzuazijos ismislas ir tiekŠypsena. Pasiekes 40 metu pasidarai siek tiek protingesnis (kartais), ismoksti nebepadauginti alkoholio (kartaisŠypsena, turi senus, laiko patikrintus draugus. Tai nera nei taip baisu nei ka Šypsena.
Pvz visai nenoreciau kad man butu 23 metai. Nesutvarkyta buitis, misinukai, vystykliukai, vaiku ligos brrrrr.
Siandiena as labai patenkinta savo gyvenimu (kaip bus rytoj nezinauŠypsena.

Tas saldus zodis - laisve, kai tau 40… Vaikai - studentai, nei vystyklu skalbti, nei mokyti, kaip batu raistelius uzristi, nei tikrinti, ar pamokas paruose.
Aisku, naktimis su kompanija jau taip nepaselsi, kaip anksciau, bet sis amzius pakankamai turi savo privalumu.
Kartais, tiesa, pagalvoji - jau 40 metu… Tos mintys buna depresyvios, gal tai ir yra pirmieji krizes pozymiai?

visas gyvenimas ištisinė krizė, bet sulaukus keturiasdešimties ima šioks toks graudulys. Tavo vaikai diskutuoja panašiom temom kaip ir tu, tačiau jiems viskas kitaip… Dar gerai jei paaguodžia, kad kitų bendramokslių tėvai - visiški seniai (palyginus).
Iš esmės tai tam tikro susitaikymo laikotarpis - su tuo, kas esi, kokie tavo vaikai, kokia tavo žmona, koks tavo darbas, kokie tavo draugai ir priešai… Jei negali su tuo susitaikyti - tai ir yra vidurinio amžiaus krizė, ir ,matyt, paskutinis laikotarpis gyvenime, kai tau dar atrodo, kad galėtum kažką pakeisti ar net pradėti iš naujo, bet taip nedrąsu, taip susigyventa su visais patogumais, o dar svarbiau - su nepatogumais.
Ir jei iki 40 daugiau domina pasaulis, tai po 40 - daugiau domina esminiai prasmės dalykai. Galų gale - tai amžius, kuriame ima išmirti mūsų tėvai ir staiga pasijuntame, kad savo vaikams ar net anūkams tampam seniausia karta.

Siandienos Delfyje kaip tik yra straipsnis, kuriame is dalies kalbama sia tema:
http://www.delfi.lt/news/DELFI_for_women/she_and_he/article.php?id=552894

Ką aū…? Taigi jau bandžiau pasisakyti… tik kad nieks nesiklauso… Cha cha
Sakau jums, nejaučiame jokiu krizių! Nežinau, kaip ten maniškiui… tikiuosi su kaimynėm dar nepermiegojo… nes kiekvieną naktį ramiai namie knarkia… o krosų aš nebėgioju… žodžiu niekas nepasikeitė… gal tik tiek, kad tikrai daugiau laisvo laiko atsirado, kaip sakė Verutė… O šiaip manau, kad tai pats gražiausias amžius, pati branda. Atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi, vėjai iš galvos išsilaksto… (na, beveik… Mirkt išsilaksto ).
Net pačiai keista… prieš kokį gerą dešimtmetį man taip neatrodė… Šypsena

Na, man ir vyrui virsh 40. Jokiu kriziu nebuvo, nera ir artimiausiu metu nenusimato. Jei kas veikt neturi ko, tai ir ishsigalvoja visokiu biesu.
Darbas darbu, bet ir laisvalaikis turi buti turiningas. Ir, pabegus nuo vaiku, neuzhmirshti pabut meiluzhiais.
Moralas? Mirkt Galbut. Bet taip gavosi.

Ledi, kalbama, kad vidutinio amziaus krizes istinka vyrus.

Na, alyva klausė apie vyrų krizes, bet diskusijų eigoje buvo užsiminta ir apie moteris… Manyčiau, kad tiek vyrai, tiek moterys vienodai sensta… Šypsena Tik vyrams gal sunkiau su tuo susitaikyti… o gal jie tiesiog ieško savo nuotykiams pasiteisinimo… nusprūdo į šalį ir kad nuraminti sąžinę sako sau "man sunku, išgyvenu krizę…" Bet… kategoriškai teigti, kad nėra jokios vidurio amžiaus krizės negalėčiau… juk visi mes tokie skirtingi… galiu kalbėti tik apie save ir savo šeimą. Tai va, jokių krizių nepastebėta… tfu tfu per petį kaip sakoma… Šypsena

Kol sita tema nepasisakys 40-meciai, tai ir nezinosim kaip ten yra…auuuuu???

Visai cia ne krize, o realesnis poziuris i gyvenima. Man pvz. atrodo, kad dvidesimtmeciai patys tie kriziniai.Piktas

Tai matyt atostogos buvo priverstinės, skirtos gyvenimo prasmės apmąstymui.
Bet vistiek gerai , nors ir rimtas , bet nepradingęs.

remiantis literatura, kuria raso "protingi" zmones, si krize prasideda nuo 36,o baigiasi jau perkopus 40…perskaiciau Koves istorija ir prisiminiau savo zmoniu rato, kai vyras permiegojo su geriausia savo zmonos drauge, kai zmona buvo ryte isbegusi krosiuka palakstyti, beje vyrui 45…na, kalbedama apie istuokas tokiame amziuje, turiu tris pvz. savo zmoniu rate, visi trys gyvena antroje santuokoje su daug jaunesnemis…kol kas laimingi, bet…

Kazkada as is vis galvojau,kad zmones virs 30 turetu ismirt kaip mamutai…dabar kazkodel poziuris keiciasi…gal suvalgiau ka??

vajezau, net akyse prasviesejo, dinges grizo, pagaliau cinizmo doze bus…tu daugiau taip nejuokauk, nes mes jau cia prisigalvojome nebutu dalykuCha cha

Atostogos buvo ,vaCha cha
As ne cinikas,as zmogus nerandantis vietos gyvenime,jei nori zinot…is ten ir klaidos visokios ir viskas…vaAš nekaltas