Viduramziu Bausmes. Sadizmas Ar Tejsingumo Vykdymas?

Viduramziu Bausmes. Sadizmas Ar Tejsingumo Vykdymas?

Viduramziajs daug zmoniu buvo nuskandinta, sudeginta ant lauzu, atskirta nuo baznycios, apkaltinta erezija ir kankinta. Bet ar taj buvo tejsinga?
Jei noredavo isitikinti, ar zmogus yra nekaltas, ji mesdavo i upe, ar ezera, ar kita vandens telkini, jei jis nuskesdavo, vadinasi buvo neklatas, o jei ne - sudegindav…vadinsi, kad abiem atvejais jis budavo nuzudytas! bet argi taj yra zmoniska?Nekaltas kodel inkvizitoriaj niekada nesusimastydavo, jog tas zmogus gali buti visaj nekaltas?!Nustebęs

Neteisinga!Ne

Turboot greiciau sadizmas, bet ne visais gi atvejais Nekaltas

tikrai sadizmas Taip Liūdnas Todel tie laikai ir vadinasi Tamsiaisiais viduramzhiais Nustebęs Esu nemazhai prisiskaichius visokiu baisybiu Pavargęs Baisu Zmones budavo nukankinami be jokio teismo Nežinau Ir jei imesdavo i vandeni, tai jau geriau nuskesti, nes jei ne - tai laukdavo siaubingi kankinimai Veee

Sadizmas,nors sis zodis man cia kazkaip netinkaNekaltas
Per ziaurios egzekucijos vykdavo…

Kartais ir gerai budavo tokios bausmes, kadangi pasimokyti kiti gaedavo.Gaila kad sios bausmes palengva pamirstamosCha cha

Daug kas buvo. Jei nebeliko, vadinasi neteisinga…

visiškai pritariu ta proga siūlau pažiūrėti http://www.satan.lt spausti inkvizicijos muziejus ir kankinimo būdai ir priemonės ten tie kankinimai labaj smulkiai aprašomi Taip

macew…

Aciu DIEVUI, kad mes negyvenam viduramziais, jauciu dauguma musu jau butu paspirginti arba prigirdytiLiūdnasTaip

dievo gi nera… per tuos pacius isgalvotus dievus ir t.t. pasaulyje buvo nuzudyta milijonai. kryziuociai gi irgi atstovavo "DIEVO" idejas…

žiauru ania?

as kai buvau vienoj ekskursijoj tai gidas papasakojo istorija apie viena pili (cia ne lietuvoj) ta pilis pastatyta ant 50m aukscio skardzio o apacioje teka upeliukas, bet toks negilus, kazkur metro gylio. tai va nuo tos pilies auksciausio boksto i ta upeli metydavo raganas, ir tipo jei ragana tai isliks gyva. bet per 100metu neasirado nei vienos raganos. taciau cia ne viskas. ta ragane ne tik kad mesdavo, bet apacioj susirinke vyrai ir vaikai i ja stenges pataikyt is streles ir tas kuris pataikydavo buvo apdovanojamas ir labai gerbiamas, o moterys metydavo akmenisLiežuvis

diewe kokie beširdžiai žmonės būdawo
Žliumbia

Tais laikais zmones buvo,kaip daugelis pasakytu,TUPI!Šypsena

totalus sadizmas

debilai…ŠypsenaŽliumbiaŽliumbiagaila man tu zmoniu…ŽliumbiaŽliumbia

bet ne vien viduramziajs buvo negrazej elgiamsi su zmonemis…Liūdnas

nu kad su ta bazhnychia ten ar raganavimu, tai chia blogai, kad baude, o del viso kito tai zajabys, palyginkit, kiek tada buvo nusikaltimu, o kiek dabar Šypsena