Video failai užparina Windows Explorer'į?

Video failai užparina Windows Explorer’į?

Sveiki. Draugas per Skype atsiuntė ~400MB video failų, sumečiau juos į vieną folderį. Kai į jį užeinu, išmeta nuostabiają Windows Explorer Error lentelę su “Send” ir “Don’t Send”. Ir tenka nu’kill’int Explorer’į. Pabandžiau sužaist, sumečiau visus video į desktop’ą, tada neužlūžta Explorer’is, tai bent galiu tuos video peržiūrėt. O kai noriu pvz. su VirtualDub ar Ulead Video Studio tuos video pataisyt, suklijuot, tai nulūžta ir minėtosios programos ir tas pats Explorer’is. Kas negerai su tais video failais / windows’ais? Draugui tie failai neužparina Explorer’io, nereikia jam nieko daryt, viskas ok. Man rodos, reikia iš naujo Windows’us tvarkyt, iš image’o atstatinėt, bet nėra pakankamai vietos. Gal kas turit kokių pasiūlymų be format c:?
WinXP PRO SP2, tie failai *.avi.

kodekai kalti greičiausiai…susimesk k-lite kodek pack

Taip

tik pries tai patartina ismesti esamus. gali buti ir su kokiu nors playeriu susiinstaline

failai blogai suripintiŠypsena
arba laikas langus susitvarkyti

Tikrai kodekai kalti, man su kažkuria k-lite versija buvo šitaip.

Požymiai susigadinusių Windows. Negi nėra galimybių atstatyti iš image?

pas mane jau kelis metus su skritingais kompais skirtingais windais 90% panaši bėda. labai padeda nuimti "show pop up description of folder and desktop items", bet visiškai negelbsti. dabar manau, kad čia instaliavus kodekus (geriausi yra k-lite) susiplaka asociacijos - ir WMP ir dar iš pako kažkas bando apvirškinti failo fragmentą (manau, kad yra "executable" dalis kažkur faile) ir nepasidalina.

Ištryniau k-lite kodekus ir pabandžiau karpyt video. Išmetė Windows Explorer error’ą, bet lentelę patraukiau žemyn ir viską ką reikia sukarpiau, programa bent nenulūžo. Reikės kitą dalį vėliau sukarpyt, ir bus ok. Žiauriai dėkui už patarimus.

kiek pastebėjau tai vištoje yra jau naudojami integriniai kodekai… tai gal su ja mažiau tokių bajerių bus…

Dabar atgal atsimečiau kodekus, taip kad savo sukarpytus video galėčiau ramiai žiūrėt. O šiaip tai anksčiau didelių problemų turėjau su kodekais, dabar viskas lyg ir ok, tik va nepagalvojau, kad būtent dėl jų gali explorer’is užsiparint.

[quote]vištoje yra jau naudojami integriniai
[/quote]
pamėginau į XP susidėti “vista codec pack” tai pliusai tame, kad instaliuojasi paprastai ir išmesti galima po vieną (nebandžiau) bet kad kodekų trūksta paprasčiausiai Blogai grįžau prie k-lite Gerai

[quote]būtent dėl jų gali explorer’is užsiparint
[/quote]
anksti džiaugtis. man nepavyko to gliuko išvengti išmetus kodekus. nebent Tu kažkaip “geriau” juos išmetei? gal eina rasti kokius besidubliuojančius, ar ką - susiaurinti “įtariamųjų ratą”? ot būtų gėris Alus

k-lite turi tokį toolsą - detect broken codecs/directshow filters