Veterinarijos gydyklos Kaune, Vilniuje ir kt.

Veterinarijos gydyklos Kaune, Vilniuje ir kt.

Klausykit, mieli kauniečiai, papasakokit, kur daromi šunims tyrimai dėl visokių alergijų ir kitų odos ligų. Gal kas nors kur nors tyrėtės, kokie rezultatai? Kur reiktų bandyti lėkti?
Nes aš jau nebežinau ką daryti? Pradėjau abejoti ar mano šuniui atitaikė vaistus… Gal jau seniai to grybelio jam nėra, o prisikabino dar koks biesas. Vakar pakraupau, pagal instrukcijas pakeičiau vaistus, tai šuns oda pasidarė tamsiai raudonos spalvos (kaip nudeginta) tose vietose, kur tepiau. Kasosi iki kraujo Žliumbia Pagerėjimo nebesimato… Kaip pagerėjo vasario mėnesį, tai daugiau nė trupučio geryn…
Kur kreiptis? NustebęsNustebęs

Geriausia manau kreiptis i Kriauceliuno smulkiu gyvunu klinika.
Ten vietoje jie daro ivairiausius tyrimus, be to ne karta maciau kai atvezami gyvunai su ivairiomis alergijomis ir is karto jiems daromi tyrimai. Nereikia laukti ar eilese stoveti.

O Kriaučeliūno, tai čia ta prie veterinarijos akademijos esanti?

uhu

as savo sunyte i veterinarijos akademija veziau, ten ir iusoperavo, ir dabar gyvena sau laimingaTaip sekmes tau Labas

Taip tai veterinarijos akademijos klinika. As ten pastoviai savo suni vezu, kol kas nusiskundimu nera.
Pabandyk ir tu nuvezti saviski, manau, kad tikrai jam pades ir nereiks taip kankintis.

As tai saviski paskutini karta vedziau i privacia vet. Siaures pr. Jam elergija nuo blusos buvo. Po poros dienu lakste sveikutis. Bet jei kas rimtesnio tai tik i veterinarijos akademija. Jau kazkas apie ja rase.

omnitel.fauna kauniečiai labai vertina Siaurį. nu tą, kur jis ten, Pramonės prospekte, ar kur Nežinau Kietas

Norėjau ir ten užklausti Taip Bet pagalvojau (visai teisingai), kad gal kas iš Jūsų ir čia apsilankys.

Dabar jau pasiraitosiu rankoves - ir po visas gydyklas lakstysiu. Tai gal kas nors ir padės Nekaltas

Patarciau vezti tik i Kriauceliuno klinika. V. Siaurys kazin ar turi gera iranga, spec. lempa, mikroskopa grybeliui nustatyti. O jeigu isaiskes kad ne grybelis reikes kitu tyrimu. Tau gi reikia suzinoti tikslia diagnoze! Nepamirsk nusivezti vaistus, kuriuos naudojai iki siol gydymui parodyti veterinarui. Sekmes!

Mikroskopą Siaurys turi. pats mačiau. ir naudojasi.

hehe Šypsena nu va, pusė jau ir susirinko Kietas

geras gydytojas, bet del priemoniu nuo erkiu, suabejojau kompetencija

Siaurys medžiotojas ir visą laiką apie neostomozaną kalba Cha cha bet apie FronLine irgi nieko blogo nesako Liežuvis

bet kazkodeltai siule ne FrontLine Šypsena

Jis juo neprekiauja Nekaltas o aš nelaukiu kol man ką pasiūlys,pati klausinėju kaip tas o kaip šitas ir darau išvadas.

vat kas idomiausia kad mes klausem apie FrontLine ir sake kad sitas geriau Šypsena

Tai kiek žmonių tiek nuomonių Mirkt sakau kad išvadas darau pati Taip

Taigi, iš visų rekomendacijų išsirinkau Kriaučeliūno kliniką. Esu apakus dėl gydytojo bendravimo su manimi ir šuniu. Nu dar pas žmonių gydytojus tokius nebuvau, kad rūpintųsi ir bendrautų su manimi… Apakęs Daktarėlis, kol man aiškino kas yra šuneliui, visą laiką jį glostė, kalbino… Ir kai vaistus leido, Toras daug mažiau žviegė Cha cha Ir aptarnavimas ir viskas ten cool esu sužavėta ir dar sužavėta, dėl to, kad mano šuniui jau gerėja Taip Nustatė jam utopinę alergijąApakęs, kai išgirdau pavadinimą, visai netikėjau pagerėjimu. O be reikalo… Grybelio nerasta Ne ir daktaras buvo Apakęs, kad 5 mėnesius nuo jo gydžiau - be reikalo buvo šuo kankinamas.
Gavom spec. šampūno, kuriuo teks maudyti 2 x savaitėje, tepalo ir ėdalo Specific CDD (ačiū dievui, kad nereiks juo visą laiką maitinti, bo jo kaina taiKanda). Viskuo tuo pradėjom naudotis šeštadienį ir jau sekmadienį matėsi pagerėjimas. Tiesiog sunku patikėti Taip
Ačiū visiems už rekomendacijas Gėlė