Vertingi teisingi patarimai \"Kaip subtiliai atsisakyti kyšio\"-Visiškai rimtai/nauji19ž

Vertingi teisingi patarimai "Kaip subtiliai atsisakyti kyšio"-Visiškai rimtai/nauji19ž

Gerai geras papildymas Gerai - pastebėjimas Gerai

O aš galėčiau dar pridėti: patarimai yra "kaip greičiau tapti našle". Jeigu išsisskirsi - našle netapsi. Jei nenori būti našle, patarimai kaip ir nereikalingi.
Bet iš pirmo žvilgsnio, štai koks paradoksas matos: vyras turėtų jaustis kaip inkstas taukuose. Pasvajoti galima tiktai apie tokią rūpestingą žmoną. Dėl tokio gyvenimo, gal būt verta netgi kiek anksčiau numirti?

Šypsena

į šitą žinutę aš norėčiau parašyti štai ką:
Su Ana24 aš 100% sutinku, bet pas kaimynę yra sakykim savotiška situacija, kurios aš tikrai nepasakosiu nes tai ne mano situacija, ne mano paslaptys…
O kas dėl patarimų/ tai jie grynai mums išsirituliavo žodis po žodžio. mes linksmai išgėrėm kavą, besijuokiant. Aš siekiau prablaškyti kaimynės slogią nuotaiką, pakeisti veido išraišką, ir tai kuo puikiausiai man pavyko. Kaimynė išėjo daug linksmesnė, su šypsena veidelyje.
Aišku jinai nesinaudos šitais patarimais,jai šiek tiek kitokius daviau, tikiuosiu ir bangiečiai nepritaikys praktiškai šitų…Nekaltas
Patarimai lieka patarimais, vienus <<perskaitai ir pritaikai, kai reikia>> kitus <<perskaitai ir deja užmiršti>>. Tat šitas &quot;kaip greičiau tapti našle&quot; yra būtent iš <<< perskaitai ir užmiršti >>> Šypsena

Tai sakai &quot; Nejuokauju &quot;JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Šaunuolė lai@ma. GeraiGeraiGerai Tavo patarimai, kaip šviesos spindulėlis šiame klube. Nejuokauju. Šypsena

jataw, kam tada reikia teketi uz tokio vyro?!o jei jau suklydai, tai gal tada geriau butu ir daug lengviau tiesiog issikirti su tokiu zmogumi nei paskui paciai kas nakti vemti kai toks vyrelis panores pasimyleti?Veee

O-- Karminta, tokių patarimų kaip susirast, buvo pilna anoj patarimų temoj …Juokiasi

O as dar isteket pries tai noreciau Cha cha

Pratesiu patarimų žarstymą. Vieni bus linksmi skirti būtent linksmybėms o kiti bus tiesiog išminties perliukai, į kuriuos vertėtų geriau įsiklausyti. Taip
Šiandien iš pačio ryto, net išvertė iš lovos mane, atėjo kaimynė, pasiguosti,nes žino kad aš sugebėsiu ją prajuokinti,atitraukti ją nuo realybės nors kelias minutes.Pas ją kaip sakant šeimoje yra ne šeimyniniai džiaugsmai, bet šeimyniniai vargai…smulkmenų aišku nepasakosiu, nes nedera. Bet štai ką mes sumastėm prie kavos puodelio,papraščiausiai sugebėjom pasijuokti iš tokios situacijos, jinai išėjo daug linksmesnė, …Mūsų versija buvo daug riebesnė, aš čia šiek tiek padailinau…

[quote] žinokit patarimai ir lieka patarimais,o šiaip reikia savo galva gyventi
[/quote]

Kaip greičiau tapti našle

1. Stenkitės, kad cigaretės ir degtukai būtų jam po ranka. Geriausia, kad jis rūkytų cigaretes be filtro ir užtrauktų pirmąjį dūmą prieš pusryčius, vos tik išlipęs iš lovos.
2. Gamindamos pusryčius jam stenkitės sunaudoti kuo daugiau svieto ir kitų riebalų. Tinka kiauliena, ypač lašiniai, majonezas, paaiškinkite, kad salotos - tai maistas, skirtas triušiams ir ožkoms. Negailėkite druskos, juk turi jo kraujo spaudimas kada nors pasiekti 200!
3. Jeigu mėgsta pieną, pirkite kuo riebesnį, o geriausia - grietinėlę.Pirkite du pokelius sau ir jam skirtingus aišku.
4. Uždrauskite jam judėti - kam reikalingi tie pasivaikščiojimai su šunimi, o juo labiau žaidimai, pačios tuo užsiimkite. Atminkite kad lova visada turi būt paklota. Pasirūpinkite, kad pagalvės būtų kuo minkštesnės, vienu žodžiu kad būtų kuo patogiau jam.Šalia lovos ant stalelio sudėkite laikraščius, cigaretes, pyragaičių neužmirškit,(jis turi nuolat ką nors kramtyti ) nepatingėkit ir kavos atnešti.Tas vargas greit atsipirks, jei tikrai to norite…
5. Prieš miegą priminkite, kad apsivilktų šiltą pižamą. Į lovos vidurį pasiguldykite šunį…
6. Išleiskite kuo daugiau jo uždirbtų pinigų, kad jis dėl to imtų nerimauti ir dirbtų iki vėlumos nespėdamas papietauti. Priminkite kad yra ir kitų darbų, už kuriuos kitaip ir moka. Vienu žodžiu ant nervų pagrajykit…bet nepersistenkit…
7. Sudarykite darbų, kuriuos turi jis nudirbti, daiktų, kuriuos reikia nupirkti, pataisyti, sąrašą ir pakabinkite pačioje matomiausioje vietoje, kad mylimas( taip mano tik jis ) vyras tą sarašiuką kuo dažniau matytų. Išgyventų kaltės jausmą ir visaip stenkitės kad jo nuotaika būtų bloga…
8. Žavėkitės jo liulančiu pilvu - jis taip gražiai atrodo, ypač iš šono. Stenkitės kad jis nešiotų kelnes, į kurių juosmenį įverta guma - tuomet jis net nepastebės, kad papilnėjo…
9. Atminkite : namie jis neturi dibti nieko, išskyrus nebent tai , be ko apsieiti neįmanoma.

Aišku kaip jau minėjau tik nereikia persistengti , nes viskas gali apsiversti aukštyn kojom, ir atsisukti į jus… Šypsena

  1. Raskit laiko atsakyti į mano klausimus. Gerai

Cha cha

visiska teisybeMirkt

Apakęs

Nu už tai reikia ir išgerti.Taigi tostas.Kad pasakius šiuos patarimus tėvai nenumotu ranka ir toliau darytų savo,o atkreiptų dėmesį į juosAlus Taurė Alus

P.S.Jaigu aš jiems pasakyčiau nebembėk tai tikrai man būtų Baisu

Reikes pasinaudoti

1 ir 6 galima tevam ir nesakyt Cha cha

  1. Nebambėkite.
    Cha cha

Zinoma, reikia ir tevus sudrausmintis Kanda

TURINYS

  1. Vaikų patarimai tėvams --------------1ž.
  2. Kaip greičiau tapti našle-----------10ž.
  3. Kaip subtiliai atsisakyti kyšio-----19ž.

Prieš kelias vasaras teko prižiūrėti kelis vaikus, ir tuomet bekalbant su vaikais, gavosi tokie va pagrindiniai patarimai, kurie skirti TĖVELIAMS:

Vaikų patarimai tėvams

1. Negadinkit manęs duodami viską, ko prašau.
2. Nebijokite būti man griežti
3. Neleiskit man išmokti blogų įpročių.
4. Nebarkit manęs prie svetimų žmonių.
5. Nekiškit man pagalvės po užpakaliu.
6. Nebambėkite.
7. Išmokit reikšti aiškiai savo norus.
8. Neprieštaraukit patys sau.
9. Raskit laiko atsakyti į mano klausimus.
10. Atminkit, kad aš negaliu augti be jūsų meilės ir supratimo.

Šitie patarimai yra vertingi, teisingi …Šypsena

Turbūt negaliu gyventi be patarimų žarstymo…Cha cha, neiškenčiau ir vieną iš naujesnių temų prisikėliau Cha cha.
Tik nereikia tų visų PiktasKandaIgnoruojuKiaulė, juk tai gražios ikonėlės,ir be reikalo jų nenaudokit, nes paskiau kaip prilips prie veidoBaisu.Beto šiandien juk sekmadienis Labas, piktumas kaip ir nedera Juokiasi.
Žygis Europon tęsias ar ne ??? kaip jūs į tai ???

Kaip subtiliai atsisakyti kyšio.

Kyšį paimti lengva. bet sunkoka atsispirti. Tačiau kartais tiesiog tokios aplinkybės verčia tai padaryti. Tat siūlau kelis receptus kaip atsisakyti subtiliai…, kad visgi ir kitą kartą pasiūlytų Taip o gal ir ne Ne
1.&quot;Močiute, jūs geriau pasimelskite, už mane!&quot;. Močiutė patiki, kad jūs labai griešnas, o jūs patikit, kad ji tikrai pasimels…
2. Jei kyšį pateikia koks intelektualas, pavydžiui, modelis gražiu judesiu deda vokelį ant stalo, čia gali pagelbėti tiesiog atvirumas:- &quot;Mielas ponia, aš nesu angelas, bet dar tiek nesužvėrėjau, kad imčiau iš jūsų pinigus&quot; . Ponas lengvai patiki, kad jūs ne angelas, ir ko gero, apsidžiaugia, kad nesužvėrėjai…
3. O ką daryti, jei kyšį duoda &quot; jėgos struktūros&quot; atstovas - bankininkas, reketininkas, juristas ar pan…Šiuo atveju geriausia būtų visgi nesispyrioti, nes antro karto gali ir nebūti. O jeigu visdėl to tokios aplinkybės, neleidžia imti. Tat tiktų ir tokia gynyba: - &quot;Žinot šį mėnesį aš neimu…&quot;. Duodantysis iš karto suvokia, kad sutiko kvailį, o su tokiu geriau neturėti reikalų. Šypsena

Visgi geriau kartą pabūti kvailio vietoj, negu visą gyvenimą graužtis - čia blogiausiu atveju, jei nutvers už rankovės…Cha cha

Čia buvo visiškai rimtai, tai kokie juokai dar jums …PiktasKanda => Cha cha