Verta


Verta

Juokiasi

kiemo tiuningas Cha cha

kadangi xenonai pifa proa… vis ziurau ir ziurau, kad gal toki daigta isistatyti… ir xenius maziau degint, o ir atrodo visai nieko… Šypsenaaisku is fotkiu tai juodas super atrodo… tik vat nerandu kas tiktu… ant juodo uzdetos ale nuo audi s6 LED zibintai… tai tokiu rast be sansu… gal kazkas zino, kur kas parduoda ir dar turi galu uz pigiai Cha chaAisku entas pilnas skelbimu su ivairais variantais… ryt gal paleksiu i viena parduotuve paziuret ka gyvai turi ir kaip tai atrodytu ŠypsenaCia daugiau foto… ir montazas kaip padarytas yra… jei kam idomu Cha chaclubtouareg.com/forums/f64/led-drls-install-44612.html

Kas tau blogai su xeniais? Is led i xenius, kai sutemsta automatiskai persijungia?

tercija.lt/ ir ratanas.lt ratane pigesniu teko matyt Cha cha

bled tik nedek tu ****u kur virsutinej tauragej yra, nu nx pasityciojimas cia Juokiasi Juokiasi Juokiasisenai senai, kai dar niekas nedejo, buvai i pasatuokli isimetes, bet nx kaimo tuninbgas ziaurus… maciau cia viena su 730d vazinejo nu blec baisu… vat ta DRL audi s6 jei isimesi, tai vaizdas px, bet tik ne ta jobnuta virsutini varianta… tu apatinio varianto yra nemazai, tik kaina rodos 300euru kazkas Cha cha

zilviz > tercioj nieko neturi… bent jau pagal enta… sveciusoe senai buvau pas juos Šypsenao vat ratanas netoli nuo darbo… tai sakiau palegsiu iki ju gal ryt ŠypsenaRafi> nu vat tie kur virsuj tai nekaip atrodo… per trumpi… apatinis tai jei nezinociau isvis sakyciau, kad gamykliskai Šypsena

jei butu normali komplektacija pas tave mrcyborg, pasiulyciau i priesrukinius zibintus, kurie turetu buti buferio apacioj isistatyt led zibintus, na pvz virtualvillage.co.uk/car-fog-lights-2-white-smd-68-led-h8-1 2v-bulbs-002512-023.htmlvat tada atrodytu neblogai, o siuo atveju net nezinau ka tau pasiulyt… pas mane ant touarego buvo ir priesrukinej buferyje, ir DRL.

Rafi > butu kas butu… o dabar yra kaip yra… Cha cha

o nx juos isvis deti,kam daryt kaledine eglute? Nekaltas

dr > na tas judoas man asmeniskai atrodo afigenaj su tom lempom… Apkabinimas

Ble, tūlam lietuvių kilmės fotogalerijos lankytojui Kyborgs iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti rimtu žmogumi (mašina, namas, pareigos, paniatkės). Iki šios foto Juokiasi Valio Linksmybės

kontpas pas mane su savim, galiu peprogramuot ta tavo gaydi, o lentpuciu nauju uzsakiau, bet kada ateis… nzn

kuris sake kad pagal vin nr gali pasakyt, kad anglas? Cha cha paziurejau vin nr tai tik ant merso pagal pirmas dvi raides gaunasi, kad anglas, o ant kitu voketija arba japonija Šypsenataurage juoda grazei pagrazinta Šypsena

Yo!zas> Gerai Juokiasi…nepriverstu manes niekas tokiu updeitu savo masinai daryt Ne Pavargęs

bura > tai gal ryt prileksi… Mirkt ar man kazkur prilekt… Cha chair del lempu pasakysi kas ir kaip… Šypsenayoazas> tu tai niekados rimtu neatrodyti Juokiasi

Mr>ai nezinau,man viskas,kas bandoma pritempti prie naujesnios masinos lempuciu pagalba= BlogaiRaimukas>vienas man siule primygtinai pasidaryti neonkines angeles akis…jiaukiausi ilgai,o jis ziurejo ir nesuprato is ko Cha cha ir dar berods 30lt butu kainave Cha cha

Mrcyborg> o nepaprasciau tau xenonus susitvarkyti? Nekaltas

o prie ko cia naujesnes Juokiasi Juokiasi