Verta nesiot ?


Verta nesiot ?

Noriu paklaust ar verta nesiot tokios aparatus Cha cha . Sportuoja bent kiek kojos tarkim vaikstant po miesta/mokykla ? Cia jei kam neaisku. Svoriai ,dedami ant koju

Padeda,bet su nugara problemu po to nemazai turesi

PADEDA Mirkt VIENREISKMISKAI Mirkt … is vietos pasoku apie 50-60cm po situ daikciuku nesiojimo Šypsena

pastoviai nesiojant “pareina” sanariai…

Aisq dekui uz isreiksta nuomone Mirkt Šypsena

Aš nusipirkau aną savaitę Šypsena reik kažką su šuoliu daryt, nes per pragertą vasarą kokie -8-10cm Pavargęs

Kiek cia kg?Cia tipo koju raumenis kacialinti?

~5 kg turetu but …

nors gal ir mazesni … as ir okiu melinus turiu … pasmane po 5 kg tj neblogai jauciasi kj uzsidedi … bet nedaug as juo tenesiojau … nepatogus man jie . .

Hameri, o kam tau tas suolis? Fanu varzybom ruosiesi? Cha cha Gerai

Guevara žinoma Cha cha reiks Kalnietį ant dėjimų bandyt dėt Juokiasi Mirkt o šiaip tai reikia reikia biškį panešiot nes vos nuo žemės kylu Cha cha prieš gerą mėnesį tik vėl pradėjau sportuot, o tai nuo vasaros pradžios bonką kai paėmiau tai neseniai tik pavyko padėt atgal iš kur paėmiau Cha cha

neskiesk… paklausiu neriaus rytoj emei tu bonka i rankas ar ne! Juokiasi saunuolis ruoskis ruoskis, as irgi vietoj alaus visa savaitgali arbata geriu… vis siokia tokia pazanga… Girtas

5kg? Vau!Nenormalu šiaip… žinau, kad būna 0,5-1kg Cha chaKažkas nešiojo 2,5kg Girtas bet 5kg - gal per žiauru, a? Drovus

tjp … svoris tirai perdidelis … todel ir nenesiojau ju ilgai … o cia tikspejau mazdaug nes pasmane irgi tokie melini … o ju ten iwairiu spalvu yra…

Girzmou, o kokiu skoniu yra? Juokiasi

O iš kur Nerijui žinot apie mano bonkas ??? Cha cha Va iš forumiečių Rafix turbūt geriausiai žino Juokiasi

tai o tu ryt i VLN nevaziuoji? Kvankt?

Ai, ryt tai jo Cha cha Šnekam dabar su marčium kur gert pradėsim Juokiasi ar dar Kaune ar pakeliui ar ten, bet manau dar Kaune Cha cha ryt nžnau kaip atsipalaiduosiu… Seniai variau be mašinos į kokį tūsą Cha cha

Šypsena) pagal pageidavimus …