Ventiliatoriu keitimas

Ventiliatoriu keitimas

Vakar valiau proco ir vaizduskes coolerius ir pastebejau kad abu dirba gan garsiai. Tiksliau proco dirba dar pakenciamai, o vaizduskes jau nervina.
Pastebejau kad galima nuimti nuo radijatoriaus ventiliatoriu ir tik ji pakeisti kitu.
Kokios firmos ventiliatoriu rinktis kad butu kiek imanoma tylesnis ir kur man jo ieskot (kaunas)

Isardyk ir sutepk, nebereikes keistiŠypsena

Vaizduskes isardziau ir sutepiau, bet vistiek gan garsiai dirba

Aha, ir man jau aktualus klausimas darosiCha cha

Jei ideciau si ausintuva
Tiger Electronics Mikroschemos ausintuvas (VGA GeForce 2,3,4) varinis 12V, 6000rpm, 32dB GK-GF4C 46,90Lt

vietoj standartinio mano vaizduskes (geforce2 titanium 64) ausintuvo, ar galeciau ja turbint ir kokie butu turbinimo rezultatai (kiek mazdaug % pageretu)

nuo turbinimo tikrai nedirbs tyliau Cha cha o shiaip kiekvienas kompas turi savus turbinimo niuansus, net jei tie kompiuteriai identishki, tachiau rezultatai gali skirtis kaip diena nuo nakties…

Kad ta video panasiai kaip tas ventiliatorius kainuojaŠypsena Neuztektu titano uz 20ltŠypsena?

tepimas padės, bet tik trumpam Laimingas
jei apsiėmei, tai nepagailėk litukų ir nusipirk naujus Liežuvis

Tylus papst, verax kuleriai. Bet brangus.

[email protected] o trau nebutu geriau prastumt dabartine vaizduska… pridet litus kuriuos skirsi ventiliatoriui ir nusipirkt galingesne video , mano nuomone tikrai butu geriau

eemm, pas mane irgi Geforce2 Titanium. Kuleri vis tepu, ale labai Baisu jau garsiai dyrba Piktas Ten tas kuleris i radiatoriaus vidu isikisha… Gal jau matei toki pirkt ? Jei matei, tai kur? (Kaune) Nekaltas

Galima pasidaryt radiatoriu video kortai is procesoriaus radiatoriau tada gali net nereiketu ventiliatoriaus Mirkt arba bus galima ji paleist leciau suktis Mirkt Kitas variantas yra nusipirkti zalman ausintuva video kortai, jis yra isvis be ventiliatoriaus taciau labai didelis ir sunkus ir kainuoja 100Lt+

Ne nu man pvz nereikia ten jokiu super naglu ventiletoriu, nes ner ka aušint Girtas reikia paprastučio ventiletoriuko Geforce2 Ti vaizduškei… Niekur dar nemaciau pirkt Pavargęs

Pirkt dar nemaciau, del to ir klausiu kur rast toki mazuti, tylu ventiliatoriu, o ventiliatorius paprasciausiai uzsideda ant radiatoriaus ir prisisuka 4iais varzteliais kurie isisuka i radiatoriaus tarpelius.

Gal sitas tiktu, radau http://www.bms.lt
Tiger Electronics Mikroschemos ausintuvas (VGA, MB ir kt.) 40x40x11 12V SD401112B 20,90Lt

tik neaisku ar jis tylus ir cia jau su radiatorium man rodos, o kur gaut tik ventiliatoriu

niekas niekas nezinot?

o ne parpasciau uzsabacint geresni radiatoriu ir be jokio coolerio? Šypsena.pas mane 2 geforcui pagal stock taip sukasi =]

Tada patark koki sabacint