veltiniai


veltiniai

Labai labai grazu! Super! Ar cia tu darai? As tokiu noreciau.

nerealu padaryt

Kodel gi nerealu, sakyciau netgi labai realu.Gi musu klubietes padare panasiu darbeliu gal tik nesiuvinetu karoliukais ir spalvu ne tokiu, bet po siek tiek treniruociu nera tai labai sudetinga.

Be galo grazu! Laimingas O kaip tie karoliukai padaryti?Kazkuom apmegzti ar aptraukti? Šypsena Tokias gelytes gal sugebeciau numegzti, bet kazin kaip su karoliukais!? Mirkt

ne mano,ne ne Šypsena cia tokios menininkes,ojojoi kokius grozius ji daro …cia man dar toli ,paisyt labiau megstu,atvirukus daryt irgi.o nerealiu dalyku nera,tereikia tik labai labai noreti -nu jo optimiste as Šypsena o jei noretumet kur akis paganyt ir ideju pasisemt ,tai yra toks puslapis rundatus.com paspauskit ant to didelio uzraso ARTMANIJA .JEI KAS YRA IS KLAIPEDOS,TAI PASKAITYKIT MANO PASKELBTA NAUJIENA,TEN RASOMA APIE SIOS MENININKES PARODOS ATIDARYMA ,KURIS BUS.

JEI ATEITUMET I ATIDARYMA PARODOS,TAI PACIOS MENININKES GALETUMET PAKLAUST KAIP CIA DARYT…

gelytes-labai fainos, o vat man idomu,tarkim karoliai ner nemalonus uzsidejus juos ant plikos odos Nekaltasp.s. gal ta menininke tavo ses kokia?

NE NE… TIESIOG AS PAZISTU TOKIAME KLAIPEDOS SALONE DIRBANCIAS DAILININKES,JOS DARO IVAIRIAUSIUS PAPUOSALUS ,TAI PAKALBAM Šypsena

man atrodo,kad jie kaip tik svelnuciai…

idomu butu pabandyt uzsidet kada nors…o seip tai noreciau tokios gelytes Girtas ant juodo mocherinio megztinio turetu super Gerai but Girtas

Nera tie karoliai siurkstus, nors mano darytuose tik sesi tie veltinukai. Bet kaip tik vakar fotografavo vyras juos uzsidejus , tai visai gerai.Cia viskas velta.Karoliai slapiai gelytes man rodos su adatelem.

man tie tamsesni karoliai labai gražūs,bet pas klubietes mačiau ir gražesnių.

Vakar pirma karta sudalyvavau seminare, tai galiu pasakyt, kad cia viskas tikrai imanoma Taip Bet sitie irgi labai graziai atrodo Gerai

turiu as veltinio karoliukus ruzavus…gavau dovanu…nera labai malonu deveti juos ant nuogo kuno…todel nesioju atn rankos dviem eilem Cha cha o siaip veltini esu dariusi ir tai nera sudetinga tik reikia kantrybes! Šypsena

o as va jau turiu naujuteli fotika,tai savo atviruciu nufotkinsiu ir cia idesiu… Šypsena

Ziurint is kokios vilnos karoliai, is geresnes ir svelnesnes visai nekanda. Šypsena