velti karoliai

velti karoliai

atsiprašau, kad nuotrauka apkramtyta Drovus man vis neįkelia kai normali būna… Nežinau

lb gražu Gerai

dėkui Šypsena dienoraštyje yra nuotrauka, kur užsirišusi juos ant kaklo esu Drovus

Vajej koks grozis Myliulabai,labai GeraiIr spalva kokia grazi Širdiskazkaip pradeda raudona patikt , nors ji man visai netinka Nežinau

ačiū, matula Laimingas čia ne kiek raudona, kiek ciklamenas Drovus iškraipo fotikas Kanda o dėl raudonos, tai 17 metų jos nemėgau, bet dabar jau patinka Cha cha

As dabar irgi pastebejau , kad kuo toliau tuo daugiau raudonu niekuciu pas mane atsiranda Cha cha

aš kai užsimaniau raudono megztinio, tai nusimzgiau Šypsena, o dabar jis mėgstamiausias, nors ir apsivėlė Nežinau suku galvą kad lygiai tokį patį nusimegzti reikia… Drovus

na vat as megztiniu megzt nemoku Mirktnors net 2 salikus esu numezgus Nekaltasbrolis kojiniu dabar praso Cha cha

ai, nieko sudėtingo Ne mano pirmas mezginys buvo kačiukas žaislinis-taip išmokau megzti, o antras megstinis Cha cha jau nepamenu kada pirkau, jau n metų mezguosi… Laimingas

tai tau…gerai Taip Girtas

Labai gerai apsivelimus nuo megztiniu nuima toks aparatelis specialiai pukams nurinkinet Mirkt.Pirkau Senukuose kainuoja apie 10lt.

beje darbelis labai grazus

cedeliuk, dėkui Laimingasžinosiu Mirkt

labai grazu Myliu

I~CaN^FLy^ , dėkui Laimingas

Aha, spalva, matau, kad ne visai raudona, bet labai grazi Taip

Markizia, ačiū Gėlė

grazus Laimingas

gražūs. man spalva labai labai Laimingas