\"Velnio nuotaka\" (Atnaujinta 07.12, 46 žinutė)

nu tai jei 20 t tai laaabia normŠypsena as ten butinai varysiu…sekmes visiemsŠypsena

As irgi visai noreciau ji pamatyti Šypsena

ten angelai gyveeena
virs aukstu kalnuuu
alkani basi, angeliuuuuukai…

o siaip tai originalas lieka originalu. bet perdarytos irgi gerai butu isgirstNekaltas

nemaciau as to filmo… bet labai noriu pamatyt Nustebęs ir girdejau keleta dainu tai super Gerai ypac Jurgos arija. va cia tai GeraiGerai

paziurek tu paziurek
kaip man gera, kas ten daros
paziurek tu paziurek
svaigsta galva…

GirtasGirtas

Butinai nueik Mirkt

ash turbut negalesiu nueit, nes man tom dienom repeticiju kalnai bus…

StengsiuTaipCha cha
Tik ner su kuo ejtŽliumbia

StengsiuTaipCha cha
Tik ner su kuo ejtŽliumbia

As labai noreciau nueiti, tik kaip su finansinem galimybem bus…

Butinai eisiu, manau bus saunu TaipŠypsena

Negali but Nekaltas

tikrai tikrai eisiu!! kazkaip paskutiniu metu "uzveze" tas CD, tai idomu dabartine versija paklausyt…Taip

Kas buvo "Velnio nuotakoj"? Kokie įspūdžiai?

yo… ir mane komentaraisi ale Gerai super ir pan. paerzinkit Kanda

Jo… Gerai (Cia tau Froidai special, kad nesijaustum ignoruojamas Mirkt)

Siaip jau ispudziai is renginio tikrai labai malonus.
Visu pirma Vingio parke susirinkusi publika tikrai buvai puikiai nusiteikusi ir draugiska, ko jau seniai nebuvo teke patirt. Beveik kaip atgimimo laikais.
O kalbant apie pati pasirodyma… Puiki scenografija, gan originalios ir ne pernelyg issaukiancios modernistines interpretacijos. Turiu omeny visus tuos kaskadininku nusileidimus lynais ir motociklu suolius scenoje (nors cia galima pagalvot, kad kalbam visai ne apie ta Velnio nuotaka Nekaltas).
Kaip visada be priekaistu Meskelos (Baltaragio) ir truputi su kliuvinukais Gabalio (Girdvainio) atliktos partijos. Negaliu nieko prikist ir Mikutaviciui. Galu gale, jam Pinciuko vaidmuo tiko kaip niekad gerai. Ir jau si kart jis tikrai pasistenge.
Siaip jau po sitokio performanso vel zmogus imi didziuotis esas lietuvis. Cha cha
Buvo tik pora tokiu menkaverciu akibrokstu:
garso paskirstymas ir galingumas galejo buti ir geresni;
bilietu reikejo arba visiskai nespausdint, arba spausdint 10000… Juokiasi, bet cia jau ne mano reikalas.

Kaip žmogus,nachaliavai ir "per fuksą" papuolęs į pirmas, vyriausybines parterio eiles, galiu tik pakartoti šūkį, išrėktą Kultūroje:

VIRŠŪNĖ

Deja, kaip aiškėja, ir ne vien iš BANGOS vedamojo, labai nekas būta su "techniniais" sprendimais pigiųjų bilietų savininkams. Tas,žinoma, neliečia skaitlingo kūrybinio kolektyvo, bet vis vien atsiranda pojūtis ne iki galo atlikto darbo. Gaila…

O apie jokį "originalo iškraipymą", kaip čia buvo prognozuojama, negali būti nė kalbos…
M.Mikutavičius - spektaklio vinis. Silpniausiai dėl objektyvių bei subjektyvių priežasčių atrodė Č.Gabalis.
Kada rodomos tokių grandiozinių projektų premjeros, į visokius smulkius nesklandumus bei nepasisekimus, nederėtų kreipt dėmesio. Svarbiausia - visuma. Ji šiuokart buvo aukštumoje.

Buvau ir as…ziauriai patiko…Gerai…neskaitant tu nesklandumu su viduriniu ekranu, ir tuo, kad pradzioje beveik nesimate, ka apskritai ekranuose rode…Dainininkai puikus…GeraiGeraiGeraiZinoma, labiausiai patiko Pinciuko partija…Mikutavicius puikiai tiko siam vaidmeniui…labai graziai dainavo ir I.Dirgelaite, ir C.Gabalis…tiesiog nuostabiai…finaline daina super!!!tikrai, dar niekad nebuvau taip puikiai praleidusi vakaro…Laimingas

Ne

ten tokiu dainoreliu yra, kad mano senele geriau padainuotu Juokiasi
Ignoruoju

gyvai matyti neteko…nemaciau ir senojo miuziklo. BET
mano lukesciai issipilde Mirkt labai dziaugiaus, kad Jurgos vaidmeni atliko I.Dirgelaite.shiokie tokie sentimentai,wisgi lietuwa giminiu krashtas Mirkt … suzhaweta Mirkt Gerai

Gaila,kad aš negalėjau nueitiLiūdnas
Bet sužinojau, kad liepos 13d per LTV bus rodoma "Velnio nuotaka"Gerai