Vėliava

Vėliava

Ar pritariate, kad reik pakeist Lietuvos trispalvę? Atsirado entuziastų, manančių, kad dabartinė nepakankamai gera, afrikietiška, reik sukurt naują ir t.t., bet ar tai nėra "išsikalinėjimas"?

Įdomu, kaip po 20 metų į Baltijos kelio nuotraukas žiūrės vaikai, kuriems trispalvė nieko nereiškia. Ar simbolis neturėtų būti kuo stabilesnis?

man mūsų trispalvė patinka, nenorėčiau, kad ją pakeistųNekaltas

Lai sau galvas geriau pasikeicia

keisti jos nereik, tik patiuninguot galima butu, pvz per viduri iterpti dideli, grazu kanapes lapaMyliu

aik tu su savo kanapėmJuokiasi

nu vieni masinas myli, man nuo ju jau negera nes dirbu su jom…kiti babnikai buna, sitas irgi neveza manes nes turiu kelias pastovias…a vo kanapes tai rimtai myliu…kanaplia- mano gyvenimo budasMyliuGirtasAngelas

Smegenis neatbuko nuo rukymo? pazistu kas 12 metu ruko tai nusiuozes vasphe

tegu kai kuriu namu gyventojai nusiperka naujas veliavas, nes jau teko matyti ir tokiu trispalves variantu - balta, pilka, ruzava Pavargęs

Klijus uostej turbut ilgai Šypsena

Blogai man patinka ir dabartine, nenoriu kad keistuNekaltas

pats tu negrazus Piktas
cia nuo lietaus ir nuo vejo isblukusios taip atrodo Kvankt?

pokeris, da pasol tu naxyuIgnoruoju

kodel ne du sukryziuoti svirkstaiKvankt?

galima ir taip butu, tada tokiu debilu, kaip tu gal maziau butu, pamate isstiptu nuo infarkto.
tapatindamas mary jane su svirkstais tik parodai savo zema mentaliteta, neisprusima ir siaura akirati.

Man atrodo tu greiciau uz kasiaka ten nueitum velnias tu velnias

supranti, niekam tu neidomus esi, lenda blia i ekrana absosas kazkoks

Kur tik ten tų entuziastų neatsiranda… O man vienodai ko jie nori. Svarbiausia, kad aš nenoriuVelniūkštis

idomus ne idomus ne esme.esme tik ta,kad tu asilas esi

[quote]naktibaldas rašė:
keisti jos nereik, tik patiuninguot galima butu, pvz per viduri iterpti dideli, grazu kanapes lapaMyliu
[/quote]

Prie tokių spalvų labai tiktų.Gerai Ir išvis: kas galėtų paneigti, kad Basanavičius, Žmuidzinavičius ir Daugirdas kurdami tautinę vėliavą smarkiai nepūtė.KietasGirtasApsvaigęs Nes sunku įsivaizduoti, kad neapsvaigę žmogai galėtų kažką panašaus sugalvoti.Taip