Vedybos su kitataučiais

Vedybos su kitataučiais

Lengva mums gyvenenat lietuvoj sakyti, kad mes tokiu santuoku nenoretumem ar netoleruotumem, nes tu kitatauciu ne taip jau daug.
Ziurint is kitos puses, rusai gi irgi kitatauciai, nelietuviai, o kiek santuoku ? Labai daug.

O gal kaip tik butu buvusios pirmosios nuotakos parapijojŠypsena Juk svarbiausias savybes turi- kvailos ir nuolankiosŠypsena
Na su europieciais galima pateisinti ir pritarti vedyboms, bet mano sirdis neatlaikytu jei mano anukai butu siauraakiai ar juodais snukuciais… galit laikyt mane rasiste bet…

2 Verute:

Skaičiau ir aš tą straipsnį - susidarė vaizdas, kad jau nė vienas lietuvis tų sesyčių nebūtų ėmęs

Nesenai zurnale skaiciau apie 3 seseris is Silutes rajono, kurios visos 3 istekejo uz vietnamieciu. Viena is ju, kaip rasoma straipsnyje net rasyt nemoka. Vietnamiestis iseidamas i turgu ja uzrakina bute. Visus produktus perka pats, zmona pinigu vaizda senai pamirsusiŠypsena Bet atrodo kad ja visai tenkina toks gyvenimo budas. Tiesa , dar retkarciai i kaily uzmeta. Matyt profilaktikos tikslaisŠypsena

Bediskutuojant temoje "Bažnytinė ar civilinė santuoka" gimė mintis. O kaip Jūs žiūrite i vedybas su kitataučiais, kitos rases (pvz. vietnamiečiais, negrais). Paskutiniu metu darosi labai populiaru tekėti ar vesti užsienietį (ę). Kas tai- mados reikalas, noras išspręsti finansines problemas, meile?. Ar susituokus skirtingu rasių ir kultūrų atstovams nekyla problemų dėl mentaliteto skirtumo?

Kiek tenka skaityti, vedybos su kitos rases ir kulturos zmonem dazniausiai nepasiseka. O vertinimas? Tikrai nesu nusiteikusi pries draugystes. Jeigu zmones isimylejo, reikia, kad jie ismegintu savo sansa. Bet Lietuvoj nedaug tu kitos rases atstovu (nebent Pabradej), tai nelabai ka sia tema yra pasakyti.

blogiausia, kad dauguma musu lietuvaiciu isivaizduoja, jog santuoka su uzsienieciu tai atgaiva ne tik jai, bet ir jos seimai…gerasis vyras islaikys, parems ir pan., buna ir taip , bet dauguma atveju, tai santuokos kaip ir visos…mano drauge istekejusi uz dano, jis is pirmos santuokos turi du vaikus ir ji padovanojo jam du…rojaus tikrai nera…o su kinieciu ar vietnamieciu, ot idomu butu paziureti, kaip alyva salia tokio atrodytu, mano 1.76 ir jo 1.35, kaip romantiska ir as dar ji turbut tureciau per tilta nesti, xixixi…jeigu rimtai, tai su europieciais, jeigu is tiesu yra gilus jausmas, tai taip, bet su kitais, tai gal nelabai…

Na yra kelios priezastys tokioms vedyboms - pirma, aisku meile. Antra - egzotika. Trecia - vedybos butent del kulturu skirtumo. Pvz. skandinavai arba vokieciai is pradziu tempdavo merginas is Rytu Europos - tylios, nuolankios, paklusnios, veliau, kai cia moterys tapo labiau emancipuotos, ieskoti grobio Azijoje. Ten, isaugusios totalaus patriarchato kulturoje jos dar nuolankesnes, svelnesnes, paklusnesnes ir ne tokios uzgaidzios kaip rytu europietes, kurios teka del pinigu, turto, tai jau - ketvirta priezastis…Penkta priezastis - noras gauti pilietybe (cia jau Pabrades kontingento tikslas).

Aisku, kai kuria seima skirtingu kulturu zmones tai gresia labai rimtais isbandymais, kuriu ta seima labai daznai, deja, neatlaiko Nustebęs