Vaziuojam

loskutas Juokiasi

Eik prostata pasimasazuot, o tai piktas nuo ryto Liūdnas

siandien sava zalupa liest- nuodeme! ne be reikalo istikimiausieji viespaties tarnai vakar pro blokpostus verzesi, kad siandien galetu pamasazuot kleboneliui prostata, isbuciuot anusa ir pautus. garbe jezui kristui!

Amen

Tai va, bura, tik palot moki, o ka nors naudingo pasakyt-nlb iseina.

Čiau naudos każkokios ieškai?

ma ciuzom xyuju v rai

atėjo žmogelis išpažinties. klebonui sako, turbūt sugriešyjau. klebonas- tai pasakok. nu tas sako- nuėjau pas kaimynkų maryte ir nu… sako, tep gavos, kad sugulėm. ale tai sako, aš jei ten tik pastumdžiau, nieko viduj jai nepalikau. klebonas- ojej, tai čia gi baisi nuodėmė! žmogelis, negali būt. gi aš jai ten į vidų nieko nepalikau. klebonas- nieko nežinau, tai baisi nuodėmė. atpirkimas- sukalbė 5 šventamarijas, 5 tėvemūsų ir 1000 eurų į aukų dėžute prie durų. nu, žmogelis sukalbėjo viską ir išeidams iš božinyčios iššitrakė iš kišeniaus 1000 eurų, pamakalavo tais pinigais į aukų dežutės skylę jau ruošėsi eit, kaip klebonas šaukia- dėk, dėk į vidų! žmogelis atsako- kad aš tai moteriškei tik pamakalavau, į vidų nepalikau, tai ir čia nepaliksiu.

Juokingas juokas Taip

4 klasej tokie juokingi buvo. Kaip ir visi apie Petriuka, klijus, kose, nu ir svepliu, kur nuluzo “pistukas”.

Nes tada dar buvai zmogus su siela, o ne bijo-bobkatas

Malkworis, dar ne gatavs?

ay yo. dabar juokeliai vaikšto, tipo, parūkeu, pažiejeu fiaisbūka, ir nepalaikinou…

Koldunovai - dar ne. Siandien tau priekaba ruosiau:part.lt/perziura/c5d1ab4cac3ca4da5670378a45aad6fd845.jpg

Ar butai jau pinga? Klasta

Dviguba dugna darysi?

Niau. Pakeiciau iluzusia plokste tik. Europart norejo 190eur, is lytagros nupirkau uz 70eur

Ekonomikos stabdas

Čia kaip ūkinyks statė grūdų bokštą ir pritrūko 4 lapų skardos. Tai už tuos suomiškus užsiprašė kažkokios astronominės sumos Baisus Paėmėm pvz, nuvežėm geriem žmonėm ir padarė 1x 1 už 120 litų vnt Cha cha

youtu.be/beq7y7KwS48