VASAROS MEETO DALYVIU SARASAS

VASAROS MEETO DALYVIU SARASAS

Skelbiu uzsiregistravusiu dalyviu sarasa, jei kas neatitinka prasau mane informuoti privaciai…
Aisku registracija tesiasi, ir jei dar kas nores sudalyvauti, rasykite man.Cha cha

1. Losius + 1 2. Skiplas 3. Resetas 4. Darbo karve( bet vyras) 5. Viliux-premium 6. Klasiokaz + 1 7. Garnier + 1 8. Offroad + 1 9. Rocco 10. Badas 11. Blin + 1 12. Ilgass + 1 13. audrius/klubas juta + 1 14. Giovanni + 1 15. Aquilla + 1 16. Maziux 17. Intruder 18. Rita + drauge 19. JEEPas 20. Makasas + 1 21. Pranaz + 1 22. Ztuning + 1 23. Boomko + 1 24. Vaikinas + 1 25. Hollow 26. Mks 27. Preho + 1 28. KrOnUx 29. Orion + 1 30. RS 31. Capone + 1 32. Dorita 33. Alchemic + 1 34. eject 35. Autobadas 36. Ramas + 1 37. Lenktycke + 1 38. Pagonis + 1 39. AMD

Taigi sumoje susidaro nei daug nei mazai apie 60 dalyviuŠypsena ech linksma turetu buti Cha cha

Ot gausus burys! Šypsena
have a good time!

TMZ

Gaila,bet negalesiu dalyvauti.Nors labai noreciau Liūdna

Jo tikrai apturresim gera laika Cha cha
Speju ten kokiu 5 km spinduliu niekas nagyvena, bo vargshai jei gyvena Cha cha
Kol atsiminsi kaip kiekvienas atrodo tai ir pasensi Cha cha

oi nelemta nelemta jums susipazhinti su shaggy, ir shaggy susipazhinti su jumis…
jau metai greit sukakos kai bangoj esu, bet niekaip , oi niekaip nepavyksta manatvykti i tuos garsiuosius meetus…nepavyks ir shi karta…
kartais net atrodo, kad autobanginai susimoke pries mane ir mano dalyvavimo nepageidauja…Cha cha
****as gaunasi, bendrauji su zmonem o susipazhint akis i aki taip ir neisheina… pazhistu kol kas tik duskina, bet ir ta is senu laiku…o kitus, jei ir pazhistu, tai jie neissiduoda…Cha cha

Turbūt įdomu būna, atvaro visi su tiuningais… Bet aš gal permažai šitam forume dalyvauju, kad blatinčiaus į meetą. Be to, gėda važiuot tinginiui, ubagui su nuliovai ištiuninguotais ratais. Nuliovai - tai neikiek Cha cha

Jo jo Cha cha Zhinok chia pas visus tik tiunintos mashinos minimum po 50000 lt ikishta Cha cha, taip kad su paprasta mashina tikrai nelygis Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

xe as is vis savo neturiu tik tevo su tevo mersu varineju

Ne, tai čia aišku. Be įkištų 50 000 Lt, tai čia rimtai nelygis. Fūūū Blogai
Cha cha

Manau visi vienoje kolonoje nebus. Kitaip gali tekti kreiptis i KEP kad sudarytu kolonos pravazhiavimo per miestus grefika, uzhdarytu eisma ir visa kelia lydetu. Kaip ne kaip masinu 36 vnt Jei viena bus 3.5 m tarpas tarp mashinu 4 m , tai kolonos ilgis ne mazhiau kaip 270 m . Ivertinus kitas aplinkybes jis gali buti ir bus dar ilgesnis. Net iki 1.5 karto.
Gerai

tiesiog baisu bet man rodos kaunas atskirai ir vilnius atskirai varys ne ten tik neaisku kaip susitiksimŠypsena

Susitiksim, viskas bus norma, ir mashinu tiek neturetu buti, daug kas bus "susikooperave" …Taip kad realiai manau daugiau 30 auto neturetu buti aisku jei dar neatsiras daugiau uzsiregistravusiu…

Nera teisybes!!! Nerealiai noriu i meeta, bet liepos 27d. einu i vestuves Liūdna siuo atveju meetas man atrodo patraukliau…

M.

Ytariu bus PYDTS Alytui ir tam rajone kuriam mes apsistosim Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Nors gal ir nieko nebus Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Nieko bus dar tu meetu nepergyvenkŠypsena arba griebk pamerge ir po dvylikos atlek i meetaŠypsena visur suspesiCha cha

Klasiokas>
viskas bus normoj, vakar toje vietoje buvau tai krantas luzo nuo poilsiautoju, bet kadangi buvome uzsieme vietas tai tas mums netrukdeŠypsena
ten toje pievoje vietos tai kaip palangos papludimyjeŠypsena

Pasiulymas su pamerge gana neblogas, kadangi vestuves nebus tradicines… jauciu po 12 jos ir uzsibaigs…

Esmi, pamirsai Irkuskina! Ji, kaip ir ash 100% negali garantuoti dalyvavimo, nes gali tekti neplanuotai dirbti (kaip kad acitiko shi sekmadieni Nustebęs), bet butinai dalyvaus, jei viskas bus chiki! Gerai

Tai tu ir nieko negalvok o rauk is karto pas mus su kostiumuŠypsena na isimesk aisku ir lengvesni rubaŠypsena
beje sekmadieni irgi nusimato programele nes per viena deina labai sunku bus pakelti fizines rungtis is karto.