Vasaros karsciai ir ausinimas

O kur tu radai parasyta, kad reikia naudoti Feiri ar kita koki panasu plovikli?

J.

Vat gadangi tamsta issisakei atsargiai isdedamas mane i suns dienas apie ruksties naudojima, tai as susidariau sau tokia nuomone, kad pats apseitum ir su mazesnes koncentracijos rukstim. Na nepataikiau;-)

Kinta vandens slegis, bliamba.

Na nežinau, pas mane matuoklis rodo visiskai ta pati, ar kamstis, ar trasa Šypsena . Rodo beveik viduriuką.

cia as tau visiskai pritariu senesniems auto praplovimas pavojingas dalykas tuolabiau jei jis pirma karta po daugelio metu darytas, uzsieni juk tokiom nesamonem retai kas uzsiimineja jie juk tik 5metai ir keicia auto + - metai (tiksliai nezinau Cha cha) juk jei sistema stipriai uzkalkejus (ar kas ten per brudas) ir tas praplovejas netolygiai praplauna tai slegis tam tikrose vietose pasidaro daug didesnis ir tada jau sveikos skylutes Cha cha

man tai ziema buvo kad peciukas vos veike tai nutarem prapluat siaip tas praplovimas geras dalykas 2 dienas vazinejau siltai, kol viena diena aikslteleje neprireike biski pagazuot… tai toks malonus karsto antifrizo jausmas ant kojos Cha cha o po to puse valandos -25 C lauke atjunginejam peciuka Liūdna (kai baigiau rankas vos jauciau)

na as tai kaip ir visad dar vazineju kiauru radiatoriu
bet kaip pabandziau skysti kuri jus pataret tai jis uzsiklijavo
dabar ta skylute kartais vel atsiranda ir uzanka po kaliu dienu ji vel atsiranda ir vel uzanka cia gaunas kaip x-file bet temperatura laikosi ties 100laipsniu nors ir vilkausi cia viena syk paskui laidutuviu kolona

he he Šypsena

O dar sako, kad pudeliai geriečiai Pavargęs Baisu Cha cha

Fainai gavosi.Juliko lapces garaziai kazkaip atrodo.Net nezinau kuo man jos patiko Mirkt

Dar vienas achiu to biglis GėlėTas pats meetas po Nauju Šypsena Pudel- ubijca Cha cha