Vasaros karsciai ir ausinimas

Vasaros karsciai ir ausinimas

Vakar kol nuvaziavau nuo centro iki Akropolio, uzkaito vanduo…??? Prie Akropolio atsidarau kapota-abu radiatoriaus ventiliatoriai dirba kaip pashele, bet temperatura krinta letai… ;( taip ir likau nieko nesuprates… cia nuo karsto oro? Nebespeja ausint ventiliatoriai ar kas tai yr?

Phila
Honda Legend '90 2.5L
(tik neaishkinkit, kad nereikejo legendos pirkt-neitikinsit!)
Cha cha

Viskas normaliai pas mane viskas panasiai vykstaKietas

O as nusipjoviau ir palikau savo golpa kiemeCha cha O tai nervai nelaiko, kai reikia namo vakare is senamiescio grizti, puse gatviu uzdaryta, o kitur kamsciai nezmoniski Blogai. Va gerai kad skodode su usais nekaista varikliai ir vanduo neverdaCha cha Karta kai jau buvo ant ribos vanduo teko sildyma iki maximumo atsukti, vanduo nukrito, bet pati paskui islipau kaip is pirtiesCha cha

Ausinimo skyscio lygi be abejo pravartu pasitikrinti per tokius karscius visiems, bet manau kad nelabai ka pades dapylimas - kai sitox karstis ir vazinejama mieste tai kad ventiliatoriai zvimbia kaip pasiute, visai normalu.

Jei jau kamshtyje sedi ir temperatura uzhkyla iki raudonumo,tai pabandykit shiluma iki galo atsukti ir ventiliatoriu iki galo,tada temperatura zhymiai nukrenta.Aishq,reik nepamirsht langus atsidarytŠypsena

Nu nezinau, mano ne legenda, bet kai man taip budavo, tai reikejo ausinimo sistema valytiNustebęs

Dar prisiminiau, kad galima is bedos kapota vos vos praverti (tiesiog tik truktelt kapoto atidarymo svirtele, kad kapotas atsoktu ir tai padidina oro cirkuliacija po kapotu)
JP.

o svarbiausia nekishti pirshtu i ventiliatoriu ir dar besisukanty. o tai bus blogai, tikrai blogai. kalbu ish patirties, igytos priesh pora dienu Šypsena

jei skystis neuzhverda ar t-ra nepakyla iki raudono, ventiliatorius/-iai sukas, reishkiasi viskas chiki! nereikia sau galvos sukti.

giovanni raše:
Tai kaip RS sugebejei pirstus nusitarkuot, bliamba. Nes ventilatorius turi apsaugini saugikli nuo tokiu krapstuku megstanciu pirsteliu pakaisiojima kur pavojingiauCha cha

deja senas ford’ukas tokiu pribumbasu ir tuning detaliu/elementu neturi. Bandzhiau atjungti kontakta ir na vsiu katushku ikishau nykshtyŠypsena) Juozas dar dudon daveMirkt)

Keliu Alus i tavo sveikataŠypsena

Nezinau kaip pas jus tas vanduo kaista, pas mane renault25 vanduo per karscius iki 50 laipsniu max pakyla, jei ne taip karsta, tai apie 30 laipsniuku buna, praktiskai pavazinejai, sustojai ir gali pirsta i vandeni kisti, nenudegsi. Nezinau gal cia ir nenormalu, bet taip jau yra.

dariux81 rase:

Nezinau kaip pas jus tas vanduo kaista, pas mane renault25 vanduo per karscius iki 50 laipsniu max pakyla, jei ne taip karsta, tai apie 30 laipsniuku buna, praktiskai pavazinejai, sustojai ir gali pirsta i vandeni kisti, nenudegsi. Nezinau gal cia ir nenormalu, bet taip jau yra.

Tai pabandyk paskui kokia laidotuviu kolona pavaziuot per visa miesta, tada paziuresim kiek pas tave vandenelis uzkais Šypsena

Niu ce jau nekas. O kaip kuro sanaudos tavo? Jei per karscius tik 50 laipsniu motorukas teuzkaista, pasidomek savo termostatu. Jis ryskiai kazka ne taip veikia.

Tai gal zmogau isidek termostata, tada ir vanduo uzsils. Vazineja be termostato ir nori , kad vanduo uzsiltu, juokdarysŠypsena

J.

Nu nezinau, mano ne legenda, bet kai man taip budavo, tai reikejo ausinimo sistema valytiNustebęs

[/quote]

Va pati realiausia priežastis.Išsiplauk aušinimo sistemą ir išvalyk iš radiatoriaus pernykštes muses.
Cha chaCha chaCha cha

Jei jis nesupuves nieko jam nenutiks. O ir nebutina rugsti pilti i radiatoriu. Priedo ,kad ne vienam jau tas isbandyta, taip kad gali ica ir nesilazdavotiŠypsena

J.

oi bus geras…esu patyres ta malonuma, kai su dauztu auto i kalniuka svelniai spustelejau Mirkt

Neturiu nieko pries Feiri ar dar koki be sarmyni valykli bet kadangi cia ne lekstes o autoradijatorius.O pas gerbiama vairuotoja neytin naujas automobilis speju tokis praplovimas bus jam paskutis bandymas pravalyt radijatoriu. Beje as galvoju gal reiketu apsistot pradziai ties termostatu.