vasara

vasara

ka manote apie vasara kokius jausmus jums ji sukelia ka per ja vieni kitam jauciateAngelas
atleiskite jai si tema jau buvoDrovus

[quote] vasara?metu laikas kaip metu laikasCha cha vat pavasary mane uzhlieja meijlas bangos ir atgiomimas prasideda nes viskas prazhysta ir pasidaro gera...

Na vasara galima prisiziureti graziu merginu su trumpa apranga Cha cha cia labai didelis pliusas ir seip silta gera Taip

vasara…nu is visu metu laiku tai man labiausiai vasara patinka…silta…nereik i ta ******* sulia…

laikas, kada nereikia apie nieka galwoti, tiesiog nerupestingai leidi sawo jaunyste Šypsena darai ka nori, kur nori, su kuo nori… tiesiog gyweni sau

siemet nereliaia lakiu esu labai nuvarges nuo mokslu…

OOOOOo vasara, tai toks laikas, kai nieko neveiki, mergiskas saudais ir vsio Cha cha

po wasaros ruduo buna. myliu rudeni. nors sheip ir vasara fajna. mhm, draugaj, tusaj,…saule,…vanduo,… mhm…norrs ish esmes taj karshta zhiaurej ir nudust galima

hmm… kokius dar jausmus, jausmai pavasaray…Cha cha o vasara yra geraj,nes silta, ir galima varyt iki juros maudytis, ar prie ezeru…

vasara silta ir sukelia siltus jausmusAngelas

Nu ash ikonelem apibudinsiu>>ŠirdisGeraiGėlėGėlėGėlėTaurėVyrasNiam niamFlirtasAlusTūsasMyliuŽvaigždėŽvaigždė(wa chia shitos man su wasara asocijuojasiJuokiasi)

Vasara-atitrukimas nuo mokslu(wee laisve!Juokiasi),nauja nelaiminga meile,maudynes,ledai,linksmybes ir visi kiti geri dalykai…nu isskyrus ta meileJuokiasi