..vasara baigesi......

…vasara baigesi…

kaip bebutu liudna Nustebęs

bet gi rudenį tokių gražių vaidelių būna Laimingas

…juosta taipogi… Šypsena

labai blogai

kas čia? Nekaltas

hahaha patiko ideja Laimingas jo rudeni buna grazu auksnis ruduo Cha cha

cia tas pac kai paimu bet koki nesigavusi ish paskutinio juosteles kadro skanuota fotke ir ja cia ikeliu… cia netyciukas… o i netyciukus patys zinote kaip reaguojaama

Siaubas Apakęs

vAMPiro nu ne menas cia ne menas priimk taip kaip tau patinka nepretenduoju as i laurus Šypsena Paprasciausiai bevalant viska uzkliuvo ir kilo tokia ideja. Sakai netyciukas nu gal bet idejos gimsta galvoj Mirkt

Wabalaitis juosta nesibaige yra dar jos Šypsena ir tikiuos dar bus Šypsena

Nu pa prikolu, paprikolu… Nekaltas

man tai atrodo nebloga fotke. visgi tikrai vasara baigesi, saulelydis ir dar neryshku… o neryshkumas buna kai uzhsisvajoji, visa kas praejo plaukia, ateina shaltis Šypsena. na ir stiklas reiskia kad mes tolstam nuo tu dienu, sauletu dienu, kai gulejom pajury ir dziaugemes laisve ir atostogom… dabar su masinom vaziuojam atgal i savo darbovietes arba mokslo istaigas Cha chabet ten kas isdege tai negerai aisku Cha cha

ui ne ne man ji visai netinka… apsoliuciai kaip as sakau ne ri ka ziureti… baltas kazkoks fonas is kaires… visai jokios kompozicijos… viskas isplaukia oi ne ne …

geriecike, kompozicija čia IDEALI… Cha chaaš rimtai… Juk čia mianas… Cha cha

ale bais mobiliaką primena… Nekaltas

o man nia… ot… kazkaip nieko nei suprasti nei ka o mene as jau nusimanau tik gal nelabai fotografijoje… as gi menininke is prigimties… menu gimnazijoj ne veltui penkis metus sedejau ot

Ir kuom tau užkliuvo kompozicija? Beje, jei menininkė esi, tai ranką prie širdies pridėk ir pasakyk, kad ši foto tau neprimena akvarelės…

o vat ir neprimena na ta prasme tikros akvareles ten nors ir dazai skiesti ania yra vandeniu ir visi tie isplauke tonai taciau zinok net ir akvareleje reikalingas ryskumas bei vaizdo esme… o cia atrodytu lyg viskas tiesiog vandeniu apipilta buvo… vat sitaip… blyn zinok gimnazijoj labiausiai nemegau akvareles todel dabar daugiausiai apie ja ir zinau Liežuvis Cha cha ex tas gyvenimes visur su ja suveda Šypsena

o del kompozicijos galiu tiek pasakyti… kad atrodo viskas per daug sukarpyta… vat nera kazkokio esminio dalyko i ka akis nukryptu dabar tiesiog tai i ta balta popieriu ziuri tai i ta saule… ir nezinai o kas gi esme… aisku tokia gal ir buvo ideja… sveikintina jau tai kad taip zmogutis sugalvojo taciau mano nuomone gi tokia… todel jei ka nesinervuok viskas gerai… zmoniu daug ir skoniu daug…