Varžybos Išlauže

ajomajo Apakęs vytia kaip as tave toj minoj rasiu Pavargęs

Mane pridurka,tikrai rasi,tiesa vaziuosiu su kita masina,nes ko tai mano tankui vairas itartinas.

Koks ezeras ir kiek km. nuo vilniaus iki “Musu klubo varzybos” ???

o kam tau vairas Juokiasi

Nezinau ar daug is jusdu ten pagaus,grizau as katik nuo to prudo,pats bandziau pagaut nuo puses 10 ir rezultatu jokiu,tuo tarpu is man sutiktu 10 zmoniu tik vienam “pasiseke” jis pagavo puskiline lydekaite,vejas Baisu,bangos taip pat,vanduo vakar buvo gerai pakeltas,tuo tarpu siandien hjis jau gerokai nuleistas,tam turtima didele itaka,tiesa yra ir savotisku pliusu ,vieta sparciai ruopsiama rydenai,nesamos malkos,pjaunama zole(su dalgiu),atnesta saslykine 1m ant 1m,renkamos siukles ir t.t.

tu ne minioj, tu baloj ieskok Šypsena

Manau oras turės labai didelės įtakos kibai…Nu gal papildys tą balą žuveliokais nes rezultatas gali būti LiūdnasŠiaip aš tose varžybose dalyvausiu… Klubo varžybose planuoju dalyvauti nuo kitų metų (jei priimsit), nes visai neseniai prisijungiau.

vasylai tai reiktu kazkaip susitikti po varzybu Šypsenagal telfonasi apsikeiciam?

Tvarkoje mano Nr.8-650-34282

Nu jei lempa svies-tai *skylė*uskas,ten gylio ner,tai dugnas matysis.

A si karta isvis niciego niebylo.Planavome vaziuoti veliau,nes praejusi karta,o ir isvis rudeni, anksti nelabai kimba.Atvaziuojame ir suzinome,kad nuostatuose padaryti pakeitimai.Nebegalima zvejoti nuo kito kranto.t.y.toje vietoje kur yra uztekis,zoliu iskysulys ir duobute.Taigi tas, kas atsiveze brydkelnes, galejo ju net netraukti,nes priesinga kranta patikimai saugojo spygliuota viela.Lygiai tokia pat siame ruoze imerkta i vandeni.O jos gabalai metesi dugne,vienas is ju buvo suzvejotas.Svecias is Latvijos inirtingai grumesi su beveik 3m.spygliuotu unguriu,uz tai buvo ir prizas jam iteiktas.Praejusiais metais buvo istraukta kazkokia cherobina-neaisku kas,uz kuria buvo irgi skirtas spec .prizas. Seimininku aiskinimu ir savo pamastymu deka susidariau isvada,kad viela saugo zuvis nuo pagavimo.Nepaslaptis,kad zuvis vistiek bazuojasi kazkokioje vietoje,tai si vieta ir pazymeta spygliuota viela.Atmesdamas kvailus isvedziojimus apie klastingus zudikiskus bebru urvus,o kam neteko pasimaudyt per juos,tai budas,kad negalima butu zvejoti zuvu susikaupimo vietoje,nes lietuvis gi ims zuvu tiek kiek pagaus,nesvarbu ,kad nepanes.Kiek supratau ir seimininko p.Svirskio kalbos,kad ir tinkla uzstatyti yra norinciu,ne tik norinciu bet ir tai daranciu,o dabar jiems spygliuotos vielos imerke.Isivaizduoju tokio tinklo laimikius. Esant tokiai korekturai labai sumazejo zvejybinis plotas,o dalyviu buvo berods 137.Zodziu buvo pilna bombardija.Ko ten bombardija.Jei atsistojai vienoje vietoje-geriau nejudek.Startavome 9:30.Iki to laiko mateme pagautas kelias lydekas,viena is ju tapo pati didziausia-2,1 kg.Pasiklausineje suzinojome,kad is pat ryto kibo kazkiek,o dabar nelabai.Pradejome metyti.Visi aplinkiniai meto ir tyli, nekimba.Bega laikas-nematyt ,kad kas trauktu.Staiga kaimyniniam zvejui kazkam paeme.Galima sakyt,kad is tikro paeme.Butu zvejas protingesnis,butu pavadeli uzdejes ir butu istraukes didziausia zuvi ir ko gero laimejas pirma vieta.Reikalai pakrypo kiek kitaip. Po neilgo palaikymo ,zuvis nuplauke desinen vydama gausiai sustojusius spiningautojus,gerai,kad visi spejo suvynioti,tai dar butu ir painiojimo varzybos.Likus kokiai 10 m iki kranto zuvis vel sustojo,apsiverte.Vieni pamate 5 kg ,kiti gal daugiau.As kazkodel maciau apie 3,5 kg.Vel krantas artejo,o likus 5 m vel sustojo,dar karta apsiverte ir viso gero.Per zveju eile nusirito lietuviskas palengvejimo atodusis.Nukando.Cia reiktu baigti pasakas apie pinta vala. Tolesnis bombardavimas nieko gero nedave.Kiti,net nelauke pabaigos, isvaziavo.Cia as pakabinau savo Car Batiuska sukre starogo obrazca ir nutraukiau.Kada dabar as tokia bedarysiu… Susirinke zvejai jau ragavo zuviene ir linksejo galvomis:vejas ne is tos puses,o jis buvo tikrai stiprokas. O rezultatai nedziuginantys.137 zvejai 22 lydekas pagavo,ka ten lydekas,lydekos buvo gal kokia 15-kitos spingalietinos.1 eserys ir 2 matroskinai.Tiesa dar buvo pagautos saulazuves.Visas kraitis svere 19 kg. Tik 15 zveju pagavo zuvi.Praejusi karta buvo berods 120 zveju, 64 lydekos kurios svere virs 100 kg ir dar 13 eseriu,o gal ir daugiau.Beje ir spingalietinu nebuvo nei vienos.Is to sielvarto,kad nei karto nekibo, isipyliau zuvienes,o ten ungurys plaukioja,vo tai tau.Cia tai zuviene.Du didziuliai katilai kaip mat buvo tusti.Cia ir oficialioji dalis prasidejo,visi pasiguode,kad nekibo,bet gal dar kibs ateityje. Atkreipiau demesi i gelezine deze ant lauzo-cto za ciudo-a ten rukyta zyvis.Cap uz eserio.A man iskart klausima:a jus organizatorius?-ne,poloz obratno,a kiek kainuoja-neparduodami.Vo blyn komercija.Eserys buvo padetas i pradine padeti. Pirmas patarimas-patarciau uzrasyti kas organizatoriam ,o kas ne, nes zuvienes katilas per metra nuo dezes stovejo,man,zmogui is misko, neaisku. Cia prie p.Svirskio priejo zvejas ir paklause,ar galis jis dar pazvejoti po varzybu.Jam paaiskinta buvo,kad galima,bet 30 lt.Kadangi buvo jau 2 valandos tai iskart sumeciau antra patarima. Antras patarimas:pagal matematika geriau zvejoti ryte ,nes iki 14:00 20 lt,o po 14:00 30 lt. Mano pats geriausias masalas nutrauktas,o parduotuviniu nebuvau pasiemes,tai nebuvo prasmes likti,bet oras gerejo,vejas rimo.Velniai zino ka dar buvo galima pagauti pagrojus su spalvomis.Gal man pasirode,bet vandens lygis buvo gerokai zemokas,tai nemazai vartikliu are dugna ir atsirado nauju zacepu. Po visko organizatoriam noreciau duoti dar kelis patarimus,o jie tegu mano kaip daryti.Po zvejybinio ploto apribojimo ir varzybu dalyviu skaiciaus didejimo praktiskai nebeimanoma zvejoti.Ne karta tenka painioti valus.Tikius,kad dalyviu dar dauges. Trecias patarimas:padidinti starto mokesti,kad butu maziau dalyviu. Ketvirtas-pasirinkti kita pruda,kur tilptu visi zvejai Penktas-grieztai reglamentuoti starto- finiso laika is anksto pasirenkant laisva varianta registracijos metu.Kas anksciau registruojasi,tam daugiau variantu.Siuo atveju varzybos kiek uzsitestu,bet butu galima pasiekti,kad vienu metu nezvejotu daugiau nei koki 60 zveju. Po savaites ar dvieju tvenkinys bus nuleistas,lydekos,karpiai isrusiuoti.Ziema tautieciam neimanoma leisti zvejoti,nes tuoj bus pristatyta sakotiniu kalnas ir be pulemioto ten nieko nepadarysi.O savaime suprantama koks kibimas ant pirmo ledo,o jei dar zinai kur statyt,taip viska greit islupti galima.Kiek pastebejau ten reikia vakaru vejo.Lyg ir kibimas geresnis,bet svarbiausiai galima uzmesti i ta puse,kur spygliuota viela.Jei vejas bus palankus,o tvenkinys nenuleistas,tai pabandysiu dar karteli si rudeni,savaites vidury,kada ner daug ryboku. Gaila mano sukres,starogo obrazca.Kitiems metams darysiu nauja.

O man tas renginys visai patiko…Aišku žmonių buvo tiršta, bet aš gaudžiau visame leistinam tvenkinio plote (buvo kelis kartus vaikai valą pagavę, nu ir kas). Kad neleido gaudyti kitoje pusėje, tai šiek tiek suvienodino šansus tų kurie buvo su bridkelnėm ir tų kurie jų neturėjo. Pats irgi buvau pasiruošęs braidyti…

vasylai - gaila kad nesusitikom, mobili technika pavede Šypsena

Ar teisingai supratau, kad trys žvejojot ir nė vienas neturėjot nė vieno kibimo?

as turejau - pagavau saulazuve Cha cha

Stipriai kirto? Cha cha Šiaip turėjai ją paleisti, kabliautojau…

tai ir paleidau Šypsena

Aš paėmiau 1,6kg lydeką apie 11.10, ir dar buvo stuktelėjimas iš ryto apie 9.20

As irgi nieko nepagavau, bet siaip organizacija mano manimu buvo nebloga, kas liecia to , kad neleido bristi is kito kranto, tai is vienos puses tie kas galejo bristi jiems gal ir apmaudu, bet uztat pagerejo kontole, nors ir taip buvo atveju kai buvo zvejojama ant pirktiniu blizgiu. Turbut zinot kad vienas net buvo atsivezes lydeka apie 3 kg Nekaltas. Na bet ka darysi visokiu yra visokiu reikia Kietas

Vo o čia tai bajeris… Apakęs Šito neteko girdėti.