Varlių šlaunelės,sraigės... Neįprastas maistas

siaip gerai nemaciau kaip jas "skrode"zinau kad paeme peili nupjove/nurove/nueme ta kietaja dali. Nekaltas

visaj nesenaj dar valgiau kazkokius juros gyventojus… JuokiasiJuokiasiJuokiasi Nu skonis kaip prastu eiliniu pienisku desreliu… Veee
Palikim juros gyventojus gyventi jurose! Juokiasi Nes jie visaj neskanus…

nius… dar neteko ragauti nei varliu, slieku ar dar kokiu nors pabaisiuku, kazkaip ir upo tam neturiu… niu nesakau, kad progai pasitaikius as ju neparagausiu, bet siaip neiprastas maistas manes nezavi

Nu jau aciu… NeNeNeBijau, kad akys nesusiaurėtuCha chaCha chaCha cha

VeeeVeeeVeee

shiaip galiu pasiulyt delikatesui…tikras desertas…machiau per telika… kazkur zmones valgo gyvos bezdziones smegenys…!!! nuima skalpa, ir valgo ishsishiepe, o bezdzione dar klykia ish skausmo!!!ŽliumbiaVeeeVeeeVeee

Teko valgyti ir sraigiu ,ir slieku.Na,skonis normalus,tik labai nesmagiai jautiesi ,kai zinai ka valgai,ypac ,kai as valgiau tas musu paprastas balu sraiges,ne vynuogines ir dar ,kaip maciau ,kai jas ruose.O siaip,kas nepatiko,tai sviezios austres,visiskai zalios,tiesiog sia akimirka is kiauto,o dar ir tai ,kad jos vis delto ,kazkoki garsa leidzia.man aplamai ju nesinorejo,o ir nusivyliau is karto,daugiau niekada nebandysiu.

Esu valgius sraiges idarytas kriauklese…galiu pasakyt,kad tikrai skanu,o is pradziu net nenorejau ragaut,ilgai mane ikalbinet tekoMirkt

va va…apie tai ir sneku kad geriau nezinoti ka valgai Ne tada ir skaniau,ir kazkaip "padoriau" atrodo Laimingas

ot ir ne slamstas tai yra Šypsena tai delikatesas Šypsena as vat valgius virtinuku su varliu slaunelem, sraigiu, arklienos kepsniu, moliusku- visai geras maistas Laimingas

sveiki Labas,
as kazkada kai buvau gal antroje klaseje buvau Prancuzijoje,Paryziuje nu ir ten zmones labai valgo ir vertina moliuskus.Zinoma ir mes nusprendem paragaut.nuvarem i restorana mazdaug 10 zmoniu (kat kartais jei kam patiktu galetume atiduot) nu ir uzsisakeme tu moliusku…o kai atnese toki kalna…nu ka pradejom mes juos is tu kiautu lupt ir valgyt…fuj kazkokie slykstynes su raudona aukute…(zinot bet buvo ir kam patiko)po viso to mane 2 dienas pykino…Taip

varliu shlauneliu patys buvom ant idomumo pasidare ir suvalge…zinot

nebuvo ten nieko ir baisausJuokiasi

jau geriau nusisautiVeee

negi taip baisiai? Nekaltas

Niu man pvz sraijges, kalmaraij ar paprasciauios varlyciu slauneles yra liabaij skanu Niam niam Ziurint kur ir kaijp pagaminta Taip Dar va noreciau kada i prancuzija tu slieku delikateso paragauti Taip Su mielu noru, juk mes dar ir ne toki bruda valgome (pvz cepelinaij, kurie yra didziulis "peilis" skrandziuij)

Žvaigždė

bet cepelinai bent jau atrodo skaniai DrovusLaimingas

as asmeniskai lb megstu juros gerybes,tik apmaudu,kad lb retai tenka jomis pasimegauti,na o valgyt yra teke- moliusku,kreveciu,astunkoju,midiju-ir dar daug visko liek neisragauta,na tikuosi kada patesinti smalsuma Šypsena

Labai mėgstu tarakonus sudžiūvusius Niam niam

Šią vasarą Palangoj nusipirkom rūkyto aštuonkojo koją… Hm… Kažkaip atsikąst tai noro didelio nebuvo, bet aplamai šnekant skonis gal ir normalus Laimingas

Būtume nežinoję kas ten tai kai kumpelis būtų suėjęs Cha cha

Bet žinojom…egzotikos matai užsimanėm, o poto raukėmės valgydami Drovus Juokiasi