Variklio vidaus plovimas

Variklio vidaus plovimas

ar išorės? nuotrauką ne ta idėjai.

Gal dar neatsibodaus Cha cha paskutini karta klausiu Cha cha tai va del tepalo,tipo Olmio keiciant isplauna ir vidu,tik ar tai naudinga ? ir kaip ji ten plauna ? ir kur rasti kataloga kur TDS rekomenduoja pilti toki ir toki ? Tai klausimas Mobili ar Castroli pilti ? Mobil1 puslapi yra visai neblogu tepalu uz gera kaina… Nekaltas castrolio nerandu taip Šypsena bet Olmio tipo akcija Cha cha Veiksmas Kaune

Apex vidaus,zinau kad ne ta Šypsena is kru man vidaus gauti :] bet man nei isores nei vidaus nepatinka plovimai,vidaus dar nesidomejau,bet koks tolkas isore plauti ? nei ji matos nei ka…o tik prisidaryt nesamonu gali…bet esme eina apie koki tepala pilti i ta sena tds Užsispyręs Cha cha

ir dar tipo kuo mazesnis pirmas skaicius pries W ir ko dydesnis kitas tuo geriau ? tai taip iseina kad Mobil 1 ESP Formula SAE 5W-30 4l yra blogesnis uz Mobil 1 New Life SAE 0W-40 4l ? bet pirmas tepalas brangesnis,nors ne ant daug,bet brangesnis Cha cha

teoriskai turetumem atsakyt i tai kas klausiama, bet man kirba dar klausimas - o kodel nori plaut? siaip plauti juk nereikia jei neprisikta ten. tepalai turi tam tikru savybiu kurios paskalbia siek tiek varikli. ar reik dar labiau skalbt - klausimas.

Variklio plovimas spec chemija nera geris, geriau sena tepala isleidus, pripilk pigaus tepalo pravaziuok 100km ir isleidus susipilk normalaus tepalo.

zmogau, pilt reikia tai kas parasyta o ne tai kas pigu ar tipo gerai. i zigulius nieks nepila racing turbo 0w1000 tepalo… pili tai ka reikia pilti.

Apex nei as noriu,nei ka Šypsena ne plovimas pagrindine esme,pagrinde koki rinktis tepala Mirkt 97metu tds Šypsena o uzkllausiau del plovimo,nes kaune keiciant tepala tipo praplauna firmoj,tipo akcija,tai galvojau kame tai geris… Nekaltas jauciu reik imk mobili,nes Mobilis ir Castrolis vargu ar daug kuom skirasi Nekaltas bet Mobilio pagal ju kataloga nera mano modeluj Liūdnas o castrolo puslapi neveikia ta paieska kad issirinkti tepala Nekaltas

ne vien tepalu klampumai svarbu, bet ir standartai. Reikia ziuret ka gamintojas liepia pilti, tokie skaiciai kaip pvz 5w40 apsrendzia tik dali tepalu pasirinkimo.

veil. kas per standartai? kuo skiriasi Mobil 10w40 ir valvoline durablend 10w40? andrew> gamintojas nelabai ka ir duoda skirtumo, rinkis tepala kurio carakteristikos tokios kaip nurode gamintojas, o ar tai bus mobil, ar castrol ar valvoline, ner taip svarbu.

apex kur pamatyt ka gamintojas raso ? Šypsena

opieoils.co.uk/c-682-bmw-engine-oil.aspxsiaip rekomenduojama rinktis pagal gamintojo nuorodas, pateikiamas auto manuale…

o kur tas auto manuale yra ? Cha cha visi sako bet nemaciau nei kartu Šypsena

du variantai. use google “recomend oil for my TDS” antras - paskambini i autorizuota servisa ir paklausi. uztruks minute ir zinosi atsakyma.

tai pagal ta puslapi huntero,ten tik 5w40 raso lyg pilti,tai mobilis tik sita sulo Mobil Super 3000 X1 SAE 5W-40 nu ir raides is bedos atitinka Nekaltas

Apex skambinti man nelabai patinka Šypsena ten aukstos frazem daznai pradeda kalbeti Šypsena o per google tai bandziau,bet man ten tamsus miskas Šypsena

tai manai tundroj gausi atsakymą Juokiasidafyga komentarų o net nesugebėjai parašyt modelio, metų. gal kas būtų nepatingėjes pagooglint. o paskambint gali paskambint, ausys nenukris nuo aukštų frazių. -sveiki, "turiu x autmobili, metai xxxx, variklis xxx, kokią alyvą turėčiau pilt? - atsakymas - gamintojas rekomenduoja xxWxx -ačiū o jei vistik frazes aukštos gal geriau duok raktelius servise, ir pasiimk saskaitą?

Apex man nereik isburti is tirsiu ir pasakyti ko reik Mirkt va huntero atsiunte gal ir nebloga nuoroda Šypsena man idomu buvo suzinoti puslapi kur ivedus viska ismestu ko reik Šypsena komentaru daug gali buti ir bitai ir kur pasuksi Mirkt masina i kuria pilti reik 97metu tds bmw e39 Šypsena

forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=36&t=38524oil.ie/Passanger_Vehicle_Recommendations.pdf