Variklio dugno apsauga(plastmasine)

Variklio dugno apsauga(plastmasine)

Kyla noras ja pashalint, nes kai keiti tepaliukus, reikia butinai duobes o kartais jos nera taigi, buti ar nebuti, be to kazkoks papildomas plastmases gabalas, nei jis nuo smugiu apsaugo (na gal shiek tiek) o purvas tai buvo nebuvo nemiegi gi ant motoro.
Ka patys su apsaugom daret palikot ar ishmetet?

Jai pas mane,masinoi tos apsaugos nebutu,tai butinai ieskociau nusipirkt.Mano nuomone nemesk,bo po to ne apsauga reiks nuiminet keiciant tepalus o purvus grandyt.Ir purvas tikrai neprailgina dirzeliu,bei kitu detaliu tarnavimo laika.

Pas mane nera tos apsaugos, tai galvoju kad reiketu isigyti. Nuo purvo tai tikrai kapitaliai apsaugo, o tai viskas dabar aps…ta, taip kad neverta ismetinetiGerai

Nu ka reiskia reikia palikt, kartais kai turi nesusimastai kad yra gerai, kai neturi reikia…

ash ir tokios noreciau… gal buciau sutaupes 240lt karterio remontui…

manai plastmase apsaugotu nuo smugio karteri?

Pas mane ta apsauga iš 2 dalių - priekinė varikliui skirta , o galinė uždengia pavarų dėžę… Kai keiti tepalus ar dar ko lendi po apačia tai šiek tiek užknisa uiminėt ją , bet šiaip tai puikus dalykas … Aišku nuo smūgių neapsaugo , bet nuo vandens ir dulkių tai labai puikiai Taip.

A700
Cha cha