variancija


variancija

varijantas nr1

apatine

dalyviai!jei nesunku padarykit dalyvacija cia, paspaude nuorodas, patinka spustelkit Cha chaplatform.lt/#/lt/coffee_big/4136/platform.lt/#/lt/coffee_big/4100/

galvoju is dalyvio nusipirkti originalias uzuolaideles visam galui Šypsena jauciu butu daug geriau nei tamsint Šypsena

jei kisenei daug doleriu 3 varianc Taip jei ne tai 4 ir kiek suprantu apie 50 porentu ane?

4 variantas padariau tas uzuolaideles, bet jos cia nesimato, nes reikejo sumazinti kokybe kad leistu ikelti foto, todel nesimato kad ten tos uzuolaideles Šypsena

aš už visus, bet… Pinigai

tai originalą parodyk

nerandu foto originalo!

kazkas tokio 0.tqn.com/d/cars/1/0/I/-/1/ag_07s550_sunshade.jpg

1 arba 4. Jei uzuolaideles imanoma originales isitasyt, tai tik jas Gerai

Na mane jos irgi sudomino labai Šypsena ypac kai nenoriu gadint melynu stiklu Šypsena

4

Jos susiskleidzia ar nusimontuoja? Ir ant visu langu eina?

nereikia apšyfkiu keisti?

Tai vat kaip sukami video klipai Idėja facebook.com/video/video.php?v=181300798572893

as nemaciau ir nezinau kaip jie tvirtinasi, pirmadieni susimatysim ir ziuresim kaip ten kas. sake graziai atrode Gerai

nieko nereikia ten kesiti ant galiniu langu kur darinejasi susismaukia jos ant pacio galinio irgi susismaukia , o ant galiniu bagazinej prisikabina ir fsio tik man regis ten laikikliukus reik prisukt bagazinej

daug doleriu kainuoja uzkalt tokiai budai langus visus Nežinau