vaprosas apie alkoholio kieky

vaprosas apie alkoholio kiekyGirtas

kiek kolegos galit ishgert kad dar suvoktumet kas ir kur vyksta…o kiek uzrtenka visishkam luzimuj?ir ar teko kadanors visishkaj atsijunkt?kox tada tyko jausmas?Juokiasi

man dar neateko jaw iki samones netekimo prisigert…teko tik iki netolimos dozesJuokiasi

nu y karochia…klausimo esme supratotCha chaCha chaCha cha

GirtasGirtasGirtas

ŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnis

nu ziurint ka geriu, jei alu tai dafiga reik tiesa sakant nuo alaus iki samones netekimo dar nebuvau pasigeres, bet kalbant apie vodzia tai jau liudnesnis reikalas, buvo bajka pachote vienam, kad su chebra keleta vodzios buteliu padarem oj tada gera buvo, sunku nupasakot jausma, bet kiek pamenu tai istart zodziu normaliai nebeisejo, nekalbu apie vaiksciojima Juokiasi, galva svaigsta kol galiausiai atsimenu ziauriai uzsimaniau miego tai keturiom daejau iki palatkes ir nusmigau per pora min kaip man sake, nu zodziu kazkaip pakartot to man nebesinori Cha cha, nors…

Prisigerei "Absoluto" tai dabar tik tokios ir mintys sukasi galvojJuokiasi

Cha cha kad dar gyvas buciau reikia apie 0,5l… per naujus tiek igeriau, tai nenuluzau kazkokiu budu. bet jau nexujovai buvoCha cha oi nexujovai. 5 ryto dar namo trenkiausi. ir pats per gatve siaip ne taip perejau. paskui nieko neatsimenu, tik kaip iejau per duris namo ir dar kazkas klause ar taksi numeri zinau. vat. negalima tiek gert, nebent per naujus

As tai ciuju nuo 0.5 kryzium guleciau ant zemesGirtas

Negeriu NeCha cha

jei su manim gertum neguletum. reikia ismanyti tokius menus. per naujus irgi buvo gulinciu ir kryzium

0,75l stipraus alkoholio iki waterlinijos.Girtas

sveix…karochia…gerem padvotke[ar kaip ten vadinasNekaltas…]blemba tik dabar dashuto kiek uz tuos 40garu sumokejom…eina nx…apipiso taj kaip shuniukusBaisuBaisuBaisu

pameni gimtce ta nehujova…kur 0.7tashem bokalo dydzio staparikais?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu ir kame paslaptis?ash pora zinaw bet taj chia tik simbolines tokios…GirtasGirtasGirtas

xe xe Šypsena alkagolikai Šypsena me tai alaus lyg tik 7 bonkas isgere.,…nes namo reikejo eit Nekaltas o degtineles tai…0.5l spejau nes namuose svencew Cha cha tai niekur nereikejo eit Šypsena bet vistiek nesinorejo miego Girtas

Nu man taj 0.5 reikia kad jau tajp geraj prisigert, nenuluzt. kad nuluzt taj dar alaus reikia uzpilt ir jau tada ragas bus Šypsena o nuluzau as taj pirma karta gyvenime kai geriau, dar maziukai pamenu su draugeliu gan buvom nusipirkom 0.5 an dvieju, pirma karta gyvenime isvis hara ragavau, taj isgerem ir nuluzom pas jy namie, tevai pamane kad apsinarkasine ar pns. Šypsena

JuokiasiJuokiasigeras…GeraiJuokiasi

Ha … nu man irgi 0.5 l Vodzes tokia norma kad jau kai ko ryte nebeatsimeni… nesamone manau kad prie alkoholio priprantama… nes anksciau uztekdavo tarkim 0.5 l ant dvieju tai jau autai :] … eh kuo toliau tuo brangiau kainuoja Girtas

neprimink kainos…blemba vakar barmene ishdure unreal mus…gerem vodke uz 7lt 40gramu…ApakęsApakęsApakęsnu karochia…

NznŠypsena Dar neteko ir tikiuosi neteksŠypsena

O l. negerai buvo… Zodziu, mano draugas tapo krikshto tevu, tai sumanem, kad reikia atshvest, prisikvietem chebros uzpirkom daug vodzios, bliamba sukos negalejo ateit, ir atejo tik 2, nu maukem gan greit, taip jau ishejo kad man teko puse litro… Epizodishkai atsimenu kaip ejom namo, po to atsimenu maciau tevo tacka, bet vistiek grizau, ir ka dariau jau nepamenu, tik atsibundu mama su tevu prie manes gulincio stovi… Oj rekavo… Girtas

Galiu ir nuo 0,25,nes aš negeriu