Vandens lova

Vandens lova

seksas neblogai Gerai bet tam tikros probelmos su tam tikrom pozom ypac jei nuguli o reikia atsistoti, kas beveik neimanoma, panasiai kaip ir ant ezero gumineje valtyje ar ant pripuciamo ciuzinio, todel kartais reikia tvirto pagrindo po kojomis,

o kas liecia miega, tai geraj, be to galima vandeni pasisildyti, kad ziema is viso net keltis nesinores Cha chaCha chaCha cha

Gal kokia prasta buvo Aš nekaltas

Lova tikrai neprasta.Turint vandens lova reikia ismokti net joje sedeti.

Tai tada kita vertus gal čia skonio reikalas. Vienam patinka viena, kitam kita.
Aš nekaltas Aš nekaltas

melavo vadinasi Aš nekaltas

Cha cha

mew.

o tai labai geras dalykas.kiekvienam linkeciau toki turet namuose(sau taip pat) Labas

apie kainas nieko nezinau, gal Lietuvoje jos ir yra labai brangios(tos lovos)… PavargęsPati miegu vandens lovoj - nezinau, kas ten gali buti tokio sudetingo tokioj lovoj myletis ar net atsisesti? Gal chia nuo matraco priklauso Nekaltas Arba matraco uzhvalkalo gal nenaudojat - jis vandens judesius mazina? Kad temperatura reguliuojasi(kai kuriuose matracu modeliuose net skirtinga temp. abiejuose lovos pusese galima nustatyti), tai labai gerai - man anksciau pastoviai kojos shaldavo Liūdnas

Sparcis>>>O jei vectra su 2.0 turbo?

Cha cha

o jei vectra su tokiu varyyyykliu taj ishvis Šypsena

nu ka executive mes su sparkiu tave atpazinom,dabar eisim sumust Cha cha

hehe fotografas atsispindi Šypsena))))))

Rally, Cha cha bootynaj ydesiu Taip sejp jeu E-G-I-S prashe Taip

nu executive reikejo variklio foto o ne nakleikes Mirkt Zinai kokiu nakleikiu as esu mates per gyvenima,kad tu neisivaizduoji Cha cha

sejp ce nzn ar shustras ar neshustras bet SpaRCis ankstesnioj fotkej sake Gerai warikliukas, tej ydejeu Cha cha

nu sustras nesustras tai cia kaip kam atrodo.Normalus ir tiek,kosakai Mirkt

so?? Šypsena kiba šustras kažkas

Liežuvis

Liežuvis