valtis

valtis

nu grazu

num tikrai labai jau grazu.su guasu?

Šitas patiko labiausiai - tikriausias, kompozicija patinka. ir tas paukštukas ant valties (ar gerai supratau, čia valtis, taip?) : )) tas medis truputį per daug “nulaižytas” pasirodė, o šuniukas panašus man į tokius pakabukus kičinius, kur Palangoj sezono metu ar šiaip mugėse pardavinėja. Nepatinka man jie. Bet kuriuo atveju - aš pati taip nenupieščiau ko gero, ne tokia įgudusi tapyme. Gerai

dekuj uz pagyrimus ir kritika, tapyt as nelabai megstu ir moku, tai cia siaip tokie pabandymai Šypsena visuose darbuose akrilas.

jei esi megeja tai as esu suzaveta Girtas ciuju siek meluoji Nekaltasman labai patiko, kad islaikytos spalvos, kompozicija, pats tapybiskumas, bet uzkliuvo keli dalykai(as byskuty pasikabinesiu Nekaltas) ten fone tas pabangavimas bysky erzina, noretusi kad tapymo stilius butu islaikytas. dar uzkliuvo laivo apacia ir krintantys seseliai, bet cia jau niuansai. bet toks darbas mano namuose atrastu vieta. sukelei man nostalgija teptukui, kazkaip net patapyti uzsinorejau Nekaltastikrai lbj lbj suzavejai Gerai Gerai Gėlė

Vat tas tikrai geresnis uz ta kiausinine saule su tuo juodu medziu Mirkt Liuks!Spalvos kazkaip gerai ir vykusiai sudeliotos GeraiSaunuole Laimingas

Labai zavus paveikslas. Labai patinka tirstos spalvos, ir neiskarto pastebimos detales - pvz pauksciukas Laimingas

jop, man irgi kliuna tie dalykai Šypsena nemeluoju, prisipazistu, kad tapyt nemoku ir man begalo sunku, kitas reikalas su piesimu.

saunu darbelis tik va tos linijos zydros tikria rezia aky, bet man patinak tarsi banga ateina. saunuole liuks tas darbas

Vau!be galo grazus darbas, net jei ir yra kazkokiu techniniu netobulumu, jis turi “kazka tokio” savyje. kazkaip is karto ima kilti minciu ziurint i sita kurini, erdve atrodo tokia didele ir bauginamai tuscia… Kazkodel isivaizduoju knygos virseli is sito paveikslo Gerai

labai grazu.

labai grazu , net pati uzsiamaniau tokio ant sienos kaip paveiksla pasikabint Juokiasi Gerai sekmes tolesnej kurboj ! Mirkt

kaip faina, kai žmonės tokie kūrybingi… Šypsena