Valentino diena - ka dovanojote ar gavote dovanu?

Afera, manau, kad mes dirbam ne vienam darbe Nekaltas

E-mailai., privatkes Šypsena
O fainiausia buvo Alyvos zinute Cha cha su labai juokingu eilerashtuku…ale…is visu gyvunu obelis graziausia. is visu bachuru tu pati mieliausia Cha cha Prisijuokiau Šypsena
Kadangi nesvenciu, tai ir nedovanojau niekam nieko…a. dukrai balionchika shirdele nupirkau.

Aš gavau kvepiančių kvietkų ir pakvietimą į Sarmą.
pati -apklijavau ( kaip ir žadėjau) jo striukę širdėlėmis, kurias jis prieš išeinant darban persiklijavo ant mobiliako, bet mano džiaugsmui 2-jų nepastebėjo ir toks vaikščiojo po savo kontorąCha cha
Dar padovanojau atvirutę su eilėraščiu, kurį pati sukūriau.Kuom jis patikėjo tik tada kai parodžiau juodraščius.

gavau maza maza dezute… ir maza maza atviruka… bet svarbiausia didele didele laime pabut su mylimu zmogumi Mirkt
o padovanojau… maza maza… maza maza… visai maza svoguneli… Mirkt vienos gelytes svoguneli… su viltim, kad mano mylimoji is jo isaugins didziule didziule meiles kupina gele
Nekaltas

Gavau Gėlė Gėlė , nuo vyro gavau rože kurios žiedas pasirode labai seksualios kelnaites, šampano, padovanojau širduke.

O as zmonai atkimsau bonka vyno Tores San ValentinoGerai

Labas cia dar kaip tycia prisiminiau anekdota toki… gal ir nevisai i tema:

mergina klausia vaikino: "o ka man padovanosi valentinui?" jis: "nu,… as tave padarysiu…" "o jei as nenoresiu?" "nu… tada ir vaiksciok kaip durne be dovanos"

tai vis delto - reikia juk tu dovaneliu valentino proga ar ne?Nekaltas
Niam niamAngelas

Idomiai gavosi -as dovanojau savo “Valentinui” puodeli,o jis man taip pat puodeliŠypsenaSutapo musu mintys!

gavau nuostabu savaitgali viesbutyje…Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

Aš dovanojau ištaigingas rūžavas tapkes, pats gavau orinių pyragaičių kilogrąmąLaimingasLaimingasLaimingas

Nu ir as pasipasakosiu… Šypsena gavau puoste geliu, kremuka, zvakide, sirdutem aplipde. O as padovanojau knyga " Giesmiu Giesme" tai jis man ja skaite kai atsigulem i lova Angelas labai nuostabu buvo.

Gavau raudono raudono raudono… mmmmmmm vysniu kompoto Niam niam Liežuvis su nuostabiai raudonu kaspinu ir Širdis
Myliu Myliu Myliu

Gavau nuostabia diena su mylimu zmogumi Šypsena Buvau beveik pamirsusi, kad mano vaikinukas gali buti toks mielas, demesingas ir svelnus Šypsena Galima sakyti, is naujo ji isimylejau Šypsena Visa para praleidom kartu, nekart nesusipykom ir siaip buvo labai labai gera Šypsena Noriu dar tokios Valentino dienos, o dar geriau - visos Valentino savates Juokiasi
Dar gavau vonios putu ir juokinga kempine, o pati padovanojau sirdele-sokoladuka, maza miela zaisliuka, knyga (kuria pats issirinko Šypsena) ir juokinga atviruka.

Gavau daug zinuciu,kuriu pradine funkcija buvo zadintuvas nes visi turbut norejo buti pirmiPavargęsDar GėlėGėlė, o sain paveluota dofanele labai grazia moline sirdute su skylute…ale jos funkcijos man dar neaiskios pakolkasNekaltas Dar daug geros nuotaikeles ir Bučkis

Šypsena

O aš gavau gražių virtualių sveikinimų Gėlė Lūpos ir vieną realų - jis atkeliavo paštu. Nors pakeliui sugedo… labai sujaudino…
Dar buvau pirmą kartą pakabinta ant Gėdos stulpo - Gerai O šiandien tas veiksmas pakartotas dar tris kartus. Cha cha
Supratau, kad TAM žmogui tikrai giliai į širdį kritau Taip

As 14-ta diena itemptai dirbau, grizau tik 15 d. ryte, pavarges, bet… pasiilges. Grizau su vyjokline zydincia baltais ziedais gelyte bei sampano buteliu.
O gavau tai Senator rinkini (parkeri ir tusinuka).
Gauta dovana ziauriai dziaugiuosi, nes jau senai laukiau kazko tokio… Atsibodo tusinukaiBlogai

Dovaną gavau iš anksto - tai Juokiasi dovana : maikutė su tokiu užrašu ir piešiniu, kad galima būtų rodyti tik linksmybėse arba blevyzgose.

O as dovanojau suzadietuves… tikiuos nenusivilsiu Mirkt

Nuostabu vakara, siemet nutarem niekur neit , o praleist vakara namuose
Seni video irasai , nuotraukos , zvakiu sviesa , vynas ir nuostabus prisiminimai…

Nu tai Pievele,o ka tada man kalbet?Jei kelis kartus po 3 syk?Ir dar Valentino dienos proga vel uzkele Cha cha.Nezinia,kas,bet malonu…Lūpos