Valentino diena - ka dovanojote ar gavote dovanu?

Širdis Valentino diena - ka dovanojote ar gavote dovanu?

Labas nu va, ir po svenciu kai saka… o kaip buvo su dovanomis?
as tai pavyzdziui be kita ko gavau ir labai faina kiauliuka Kiaulė
Niam niamAngelas

Nieko nedovanojau ir nieko negavauCha cha

dovanojau sokolada, o dovanu gavau kriauseJuokiasi juk tai saldi sventeNekaltas
ir noru ispildymas bei neeilinis supratimas—dovana, kurios labiausiai nesitikejauApakęs dabar pilnatis, ir as Piktas visus pasiryzus KandaKandaKandaKandaKandaKanda, bet man jau padovanojo atlaidumaCha chaCha chaCha cha
Flirtas

kap ce pasakius Nekaltas mes kai neesam baisus sventejai tos dienos,tai visokiu daikciuku ir nedovanojom, bet as partempiau namolio tokia dushei malonia staigmena Cha cha Mirkt vazioju namolio trulike,ogi ziurau sedi sau musu labai senas buves geras draugas,kurio mudu labai pasiilge buvom, nu zodziu daug nepasakosiu…taram param… Cha cha net nezinojom,kad jis Vilniuj gyvena, nu ir galvoju dai namo ash ji parsitempsiu Juokiasi iii zodziu parsitempiau ir turejom kupina ispudziu vakara trise Cha cha ciotkai prisipletkinom Gerai
kaaszinau, man tai gera dovana,nors ir pati pasidovanojau Cha cha o uztat vasario 16-ta gavau kvietku Cha cha

Gavau Širdis-zhiedeli.Su tokia raudona akele,bet toki mazuti-man patinka,kad kuklus.Laimingas Ir saldainiu,ir shampano.Ir ananasa-vietoj geliu.Bet ir gerai,kad geliu nebuvo-man jos asocijuojasi su “kazko padarymu”-kalte.Tada nublanxta visas ju grozis. Liūdnas
O dovanojau tai tokias kelnytes su sirdukem.Labai tiko,manding. Laimingas Flirtas

darbe ant stalo radau šokoladinę širdelę - nežinau, nuo ko Nekaltas
Vyras įteikė 3 tulpes. O pati irgi namiškiams saldumynus dovanojau.

Mano dovana - visiskai girta ir rami rami, jokiu santykiu aiskinimosi Cha cha Dovana man - parveze namo, pagulde, uzklojo, ir net nepriekaistavo…

gavau daug GėlėGėlėGėlėGėlėGėlėir BučkisBučkisBučkisBučkisBučkisBučkisBučkis

Apakęs O kur Tu dirbi? Aš irgi darbe ant stalo radau šok. širdįCha cha, paskui išsiaiškinau, kad čia mūsų Gen.dir. šposas (mačiau, kaip kolegei dėjo tokią pat). NekaltasNekaltasNekaltas

kaip sakant ir as nieko edovanojau - nieko negavau. Na tik 1 sms is ex kursiokes. O siaip iskepiau pyraga ir vakare po darbo pasmaguriavom prie arbatos su vyru.

Knaipėj užkrimtom i in koncertą.Vakare po kelis kokteilius.I psio.Cha cha

Gavau ekzotiskas geles, kvaila eilerastuka, romantiska vakariene bohemiskam restorane ir "Marijos Magdalietes" eskiza.Flirtas

Gavau rožę ir vyno, jam užkabinau tik širdelę ant kaklo, kurią pati buvau gavusi Cha cha ir vsio. Ai dar mėgstamiausio deserto (žele) buvau didelį puodą pridariusi ir taip prakiurksojo prie teliko. Ir turiu paskayti, kad toks būdas švęsti man patiko, nes per visą savaitgalį nesusipykom Cha cha

Gavau labai daug daug raudonų rožiu Gėlė Gėlė Gėlė…ir šokolada, kad saldžiau būtų Niam niam

dovanojau kaklaraisti, DJ puooodeli ir tulpiu, gavau puiku pasishokima nightclub’yje! Mirkt

Gavau 2 pyragus ir daug LūposLaimingasMyliu

Širdis
BučkisBučkisBučkis
Gėlė
Taurė
Apkabinimas

ir dar… Laimingas labai saunia dovanele…Drovus
MyliuMyliuMyliu

Tik emailai. Nieko apciuopiamo…
Ir dar priekaistas, kad “galetum atvaziuoti mane pasveikinti”
Va jam Liežuvis
Mirkt

As padovanojau CD ir atviruka (tik buvau pernelyg Girtas kad ka nors irasyciau) , pati gavau auskarus (dabar esu jais pasipuosusi). Geliu negavau, nes "niekur neradau" Šypsena Šypsena Cha cha Bet pazadejo, "kai ras" padovanoti ir geliu! Lauksiu lauksiu… O darbe tai direktorius apdalino merginas saldainiais, vieni kitus uzvertem Valentiniskais e-mail’ais, isgerem visi kartu sampano. As savo skyriaus kolegas (vyrus) priverciau begti i parduotuve man sokolado pirkti. Zodziu, visai neblogai buvo Cha cha