Vakuumo pompa


Vakuumo pompa

Parsivežiau vakuumo pompą. Ble žiūriu vienos šlangos tvirtinimas skiriasi. Pas mane su varžtu, o parsivežtoje pompoje šlanga užsimauna. Yra minčių nusukti ir apkeisti galus. Kažin ar sriegiai ten vienodi? Nebandėt kas? Turiu omenyje išsukti tą lygų vamzdelį ir vietoje jo prisuktą tą kuris yra šalia… Čia Opel 2.0 DTI vakuumo pompa.

perehodnika padaryk.

Neturiu iš ko daryti. Reiks laužyne užmesti akį, gal rasiu antgalį tinkamą. Kaip patarsit tepalą iš vakuumo sistemos išvalyti? Ten yra EGR, turbinos valdymo sensorius ir dar 2 bb kur vakuumas vaikšto.

O pro kuri gala tau tepalas i vakumo sistema subego? Nekaltas

Vamzdelio neissuksi. Dek ta sriegi ant virsaus (tiksliau, vamzdeli i vidu), ir gera epoksidke Mirkt

Manjakas | 01-24 18:00 ->>> Senos pompos dar nenuėmiau. Ji tvirtinasi prie variklio ir matomai iš jo “prisiurbia” tepalo. Kartais nuimu EGR, kad suodžius pravalyti, jis yra vakuuminis (ne elektrinis), tai neseniai nuėmęs paspaudžiau EGR kojelę, tai spjovė tepalą per vakuumo skylę. Buvau skaitęs kad pasitaiko tokia bėda. Va 6 metus atvažinėjau ir atsirado pora bėdų - vakuumo pompa ir dar greičiausiai stabdžių stiprintuvo membrana trūko. Po pompos keitimo žiūrėsiu kas ten su stabdžiais. Priėjimas ten IgnoruojuNors bendrai paėmus per 6 metus išleidau remontui 1000 litų (Vairo kolonėlė, visos galinės gumos, generatorius ir dabar vakuumo pompa + stabdžių stiprintuvo vakuumo bakelis) - netokia ir bloga ta Vectra B ApkabinimasTiesa dar reiktų MAF sensorių pakeisti, bet nebekeisiu jau. Tik reikalas spiria pirkti Zafira B arba Toyota Corolla Verso…