Vakaryksciai barsciai :D

Vakaryksciai barsciai :smiley:

Vakar susipyliau situs barscius Ufff syryt net keista kompensatoriu garso ne kvapo Apakęs Kietas

geri barsciai pries tai buvo reiskia Cha chakiek ltr?

Bl cia mada tokia kad kiekvienas turi imest savo susipiltus barscius? kazkaip smagu bent jau kad nebemeta kiekvienas burundukas savo pietu, kazkaip atsikrate sitos mados…

Nekalbek apie edalo fotkes, bo vel prades metyt Ufff

Kipasas-woodzis>> pries tai buvo valvoline Veee sUUUUdas kolkas susipyliau apie ~7,5 litro bet seip reiks dapilt jei gerai mastau

Manjakas>nezinau koks valvolines,bet uzpyliau seimos moteriskem 10w40 po 13lt\ltr,kaip tik uztilo rytais Drovus pries tai naudoti Kroon-oil ir agip skambedavo Blogai

privarvinau motec i audi v8 varikli ir px nx Gerai

Kipsas-woodzis>> pries tai naudotas valvoline ir buvo 5w40 ar 10w40 nebepamenu tiksliai tai realiai nera ka lyginti sunoco dabartinis tai kaip vanduo pries medu skystesnis nzn ant kiek Nekaltas ir matomai anas buvo per tirstas Nekaltas

Manjakas>nu tas tirstokas,bet nebeskamba jau vw Cha chaas i volvo castrol 5w40 uzpyles,va ten tai vandenukas,ir speju mano 15m bolidui kiek per skystas Nekaltas

patinka veikejai- “speju mano 15m bolidui kiek per skystas” o as speju, kad esi totalus Kvankt? Kvankt? Kvankt?

Kipsas-woodzis>> matai as tai mastau kuo tepalas skystenis tuo lengviau visur tepa, tuol engviau vy visur purske/tasko o tirstesniam tepalui reik daugiau pastangu ir didesnio slegio, na esme tame kad svarbu jis skystas ir islaiko tepimo savybes, o tirstas nieko gero plius kad arteja ziema Nekaltas

burtiniks>beveik,ziurint kiek isgeres… Labaso del tepaliuko,tai sitas labai skystas,tu 5w40 visokiausiu gi buna Manjakas>as link 5w50 krypstu,manau bus tarpinis variantas

darkarta visiems tankistams: kokioje busenoje lyginate tepala: skystas/ tirstas? kokia yra tepalo darbine temperatura? ar butina pasirodyti Kvankt??

burtininks atsakau už visus. Lyginama būsena pilant iš bakelio. Temperatūra lauko Gerai

Kipsas-woodzis>> na jei mastai kad ta masina gazuosi ir visa kita krypk link 5w60 arba net 0w60 vot, o realiai tai man nesuvokiamas skirtumas tarp 5w40 ir 5w50 apart temperaturu, nors kita vertus ka as suprantu juk esu tankistas Ufff

darbine apie 100 bus,o lyginau pagal tai koki maciau subegant DrovusManjakas>kiek nesa protas,tai 5w40 nuo 5w50 skirsis klampa darbineje temp

kitavertus butu blogai, jei visi viska zinotu, nei auto gestu, nei Kvankt? butu

Burtininkas>> matai man nera labai ydomu visoki sudukai kaip tau tad nesidomiu jais vaziuoju darau kas priklauso, pilu kura tepala koks parasytas manuale ir nesuku kiausiniu kaip israsti dviraty kai jis jau israstas, nors kita vertus visada atsiranda visaziniu geniju kurie ieskodami uzpakaly smegenu stengiasi israsti rata Mirkt

po valandeles bus pateikta 9tlt saskaitele uz lengva ivaziavima i bala, tokiems, kuriems nelabai idomu, paziuresim kaip vartysis