vakar autobuse maciau

vakar autobuse maciau

vakar autobuse… o gal ten troleibusas buvo… anyway, nesvarbu, maciau zavia butybe. ji visa laika ziurejo pro langa ir sypsojosi. tai va tiek. o as kadangi po rafes’u buvau, tai gal man visos grazios atrode, nezinau… nu bet ta buvo tikrai zavi. tiesa, dabar ja turbut nelabai gatveje atpazinciau.

So…?

Juokiasi

maladiec,kad mateiCha cha

saunuolis … Cha cha

O tu buvai viduje to transporto, ar budamas lauke matei kaip ji pravaziavo tau sypsodamasi Nekaltas

matyt tau buvo per daug Alus Girtas

ant laidu kabejau, blemba. tai aisku kad viduje, ka tu galvoji kad spoksau i pravaziuojanciu mobiliu langus?.. nors kartais spoksau…

Tai pats kaltas, ypac kai dar buvai GirtasGirtasGirtas …tai negalejai prieiti prie jos salia atsisesti ar kokio tel.nr. paprasyti, ar tiesiog nedrysai Nekaltas

drysti tai drysau, bet as pats tokiu atveju netoleruoju, kai paxmielnas baxuras prie panos lenda. cia kitai lyciai nepagarba.

Pagarba ar ne pagarba, na o dabar galvosi apie ja, o butum paemes telefono numeri, siandien butum susitikes blaivas, juk ne kasdiena buni gyrtas Nekaltas

Ko nepakabinai?

wsio, nuo siandien vazinesiu tik viesuoju transportu.

Cha cha

…o tu esi isitikines, kad jinai i tave ziurejo Šypsena …jei buvai ne vienas, tai gal i koki tavo draugely Cha cha

as ir nesakiau, kad i mane ziurejo, ji pro langa ziurejo.

Tu rasei: "…ziurejo pro langa ir sypsojosi"… ,tai ko ji ten sypsojosi kazin, gal uzsimetus ko nors buvo, kad sedejo viena issisiepus Nekaltas
Nes siaip kiek zinau zmogus nei is sio ne is to nepradeda vienas juoktis Šypsena

gerai kad isvis ka nors matei…Cha chaCha chaCha cha

Nu blyn, rimtai gal buvo apsiputus, bugivugi, ka as zinau. Ale tixliai, ko ji ten sypsojosi… Nu svarbiausia, kad grazi sypsena.

Na vienu zodziu padarei savo gyvenime didele klaida, kad nepriejei prie jos Šypsena …nes kaip matau negali tos sypsenos pamirsti Mirkt

jezaw
cia gi as buvauNekaltas
o sypsijausi nes vaziavau namoCha chaMirkt