Vaistai nuo meiles... ar tokie egzistuoja?

Siaip vaistu realiu nuo meiles nera Liūdnas Pati visa sita siauba patyriau, o pabegt nuo nelaimingos meiles kanciu padejo kitas labai atkaliai mano draugystes siekes asmuo Šypsena Praejo pustreciu metu o mes vis dar kartuApkabinimas tai siulau ir tamstelei pasiieskot kokio kito mielo zmogaus Šypsena Sekmes! Mirkt

mm…uzjauwciu…tiesiog buk dauwgeuw su sawo tikraijs drauwgaijs…ar drauwgem…jos tawia paguos …painxmins…~Drovus~Taip~Niam niam~

Negalvok ir pamirshi.

Susirask kitaŠypsena mane taj tiesa pasakius nerwina toks dalykas: kajp turi nuostabu wajkina tada tiesiog tawe is wisu pusiu atakuoja su pasiulymajs drawgawt o kaj neturi nieko taj taip buna sunku kazka susirast!Nekaltas

meiles negydo net laikas kad ir kaip noretumem meile gydo tik kita meile jei aisku duzusi sirdis dar tai sugeba…

pasikart

]irgi variantasJuokiasi

Vargsele,neaisku kiek dar ilgai tau reiks kankintis.
Turbut koks darbas,idomi veikla padetu tau ji pamirsti.
Honestly,uzjauciu.

viena karta eisi gatve ir pati suprasi kaip kas ir ka…

Gerai

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/150501.28
1-=(1386431147

panasi tema

Tau gali padeti tik lajkas arba naujas vajkinasLiežuvis

hm…susirgai???gydikis tuo kuo susirgai…

ne nebent savizudybe Liežuvis

kad ir kaip butu skaudu - vaistu nuo meiles nera… nebent laikas.

ne, meiles nuo vaistu nera…nebent kita dar karstesne uz buvusia meile…Šypsena

" Kartais vienas turi mirti, kad kitas galetu gyventi…" cia buvo tavo klaida…

myleti galima tik karta… Myliu ir dar karta… Laimingas ir dar… Žvaigždėgywenimas papraschiausiaj per trumpas nemyleti… Flirtas

optimizmas - geriausias vaistas

ir kaip dabar kalbedama su manim gali paziureti i mano akis,as juk jau supratau…ar sakysi as nieko nzn,apsimetinesi…?ar ilgai taip gyvensi,kai mano zvilgsnis tave smerks,ar ilgai??