Vaistai nuo dantu skausmo

Vaistai nuo dantu skausmo Liūdnas

Kaip sian nakti prasikankinau Žliumbia labai skauda danti Žliumbia
Kokie veiksmingi vaistai nuo sitos bedos

P.S Analginas nepadeda Liūdnas skauuuudaaaaaaa…

Na kai as turejau panasiu bedu su dantuku skausmu tai man buvo prirase Ibuprofen tableciu.

Eik pas dantista greiciau, o jei trumpam, tai pashildyk puoduka vandens, isipilk shaukshta druskos, istirpink, ir palaikyk ant danchio, is pradziu bus baisu, sienom lipsi, bet paskui, kurim laikui nuims Taip
Jei po ranka turi gali pora tableciu APAP isgert, bet geriausia mink kuo greiciau pas dantista

Nezinau tur but nera uz dantu skausma didesnes bedos.Kai man labai nakti skaudejo,nuejau is ryto i poliklika ir isrove ta danti.Taip

Ikalk Ketanov pades 100%

Nuo dantu skaumso padeda: Dolmen(brangokas apie 19 Lt) ,Ketanov,Nimesil (milteliai).O dantu skausma visiskai nuimti gali tik stomatologas Šypsena

Kad siekmadieni joks stomotologas nedirba

Žliumbia

??? turiu tokiu, net nezinojau kad jie padeda, cia stiprus ?

Dar padeda lašiniai uždėti ant danties. Liaudies medicinaNekaltas

Lašinius ne ant danties, o ant dantenų dėti reikia prie skaudančio danties, dar padeda sūrus vanduo- paskalaut reikia kelis kartus. O kai man turėjo skaudėt po nervo rovimo, tai išrašė Ibuprofeno 200mg, tik kad neskaudėjo, tai ir turiu rankinėj dabarCha cha

Ketanov nera stiprus vaistas bent jau nuo dantu skausmo,kai negali miegoti;Ibuprofenas yra priesuzdegiminis vaistas nei vaistas nuo skausmo.Skalavimas druskos tirpalu yra geras dalykas,tik kai didelis skausmas kazin ar pasijaus jo poveikis,bet pabandyti galima nepakenks.Apie lasinius prie dantu girdziu pirma karta ir abejoju ju poveikiu,na nebent jie yra surus druska issiskiria ir gaunasi tas pats druskos tirpalas Šypsena

Nimesil miltukus ištirpinti ir išgerti-per 15 min. praeis Taip Šypsena

Pas mane tai susilpnejo matyt imunine sistema(kaip tik apsirgau), tai salia visu kitu persalimo simptomu dar ir danties skausmas atsirado… Tad suprantu tave. Reik ir man kokiu vaistuku griebtis.Nustebęs

IRIANA,kaip tai nedirba stomatologai???NekaltasDar ir kaip dirba!!!DrovusBent jau manasis GeraiKodėl sakot,kad"Ketanov"silpni vaistai???Man atrodo,jie stiprūsApakęsTaip

ojojoj, buvau as siandien pas stomotologa Baisu
Balta isejau is jo!Kaip as ju nemegstu Baisu labai skaudejo,antibiotiku isase (nepigiu !!! ) , O tas ketanov padejo.

Dabar beveik nejauciu nieko Laimingas

Labas