vaikui nuo 1 m. lopšelis Kaune

vaikui nuo 1 m. lopšelis Kaune

paieškoj nieko doro nėra arba labai senos temos. kas galit, papasakokit kaip tvarka, ar patenkinta darželiu, kuriam Kaune gale jis randasi ir kiek kainuoja. labiausiai domina centras, aleksotas, garliava.

O mane baisiausiai domina Silainiai… tuo pat klausimu. Ir as jau ruosiausi tema uzvest Nekaltas

dveji draugai Šilainuios kažkur veda. sakė gerai. bet rpeiš tai ėjo ir visą dieną praleido tam darže, sekė auklėtojas Juokiasigalėsiu tiksliau užklaust.

kažkur Šilainiuose už Senukų pardės.

grin, paklausk TaipDarzeliai, kiek girdejau, apie 120 lt kainuoja. jei neskaityt 100 lt paskatinimo auklems grupeje NekaltasAs jau tris aplink namus radau darzelius, bet nedristu eiti sekti Drovus

tas už senukų pardės 125lt gali drąsiai vest į jį, ten mano du pažįstami vaikai eina, geras Taip

o metinukams darzeliu Kaune nera? Nekaltas

kas cia per paskatinimas? 100 lt kas menesi? Apakęs Nekaltas

Nea… drauge darzelyje vienam dirba, tai sake, jei noriu, kad geriau ziuretu (ypac maziuka visai), tai geriau nupirkti kazka… Siaip as esu principingai pries tokius dalykus, bet del vaiko - ko nepadarysi … Nežinau

Vienas tai zinau, kad (lyg ir priima), nes as kai domejausi,sunui buvo 1 m. 4 men. - butu prieme. Ir dar jaunesniu uz ji buvo Taip

Sveikutes!Nelabai ka galiu pasakyti apie Kauno darzelius,bet,renkantis darzeli ir pedagoga savo vaikui reikia but gana atidziai.Visu pirma,jeigu,tam,kad geriau ziuretu vaika aukl.reikia nesti kysi,tuomet iskart dairykites kitos.Antra,atvedus vaika i darzeli rekomenduojama ne sekti,o buti su vaiku grueje bent pora trejeta dienu iki pietu(taip vaikas maziau stresuoja,apsipranta su aplinka,pedagogu irt.t),o ir pati mama ar tetis turi galimybe stebeti kaip vyksta kasdienine veikla,ir aisku nutarti ar pasirinktas pedagogas atitinka lukescius,pabendrauti su juo. Šypsenataigi ieskokit ir rasit,jusu vaikai verti geriausio.

Silainiuose maniske eina i darzeli “Šarkelė” jis yra Sarkuvos gatveje,toje pacioje puseje kur ir mokykla (darzelis sis salia mokyklos).Kiek teko kalbet nei vienas blogo atsiliepimo nei apie aukletojas nei apie pati darzeli nepasake. Kaina yra ~110-115 Lt.,paskatinimo auklem kaip kazkas rase tikrai nereikia po 100 Lt,uztenka jei noras yra per didziasias sventes saldainiu ar sampano butelio.