Vaikui dygsta dantukai

Vaikui dygsta dantukai

Mano maziukas labai neramus, daug verkia, mazai valgo. Pediatre sake, kad tai normalu, kai dygsta dantukai.
Gal ka galetumete patarti, kaip nuraminti savo leliuka?

Taigi yra visokiu tepaliuku dantenom, skausma malsinanciu Šypsena

Vaikutis mano yra alergiskas.

Visiems tepaliukams?

Pirstu pamasazuot galima dantenas, dazniau bendraut, nukreipiant demesi.
Tiesiog teks perlaukt toki laikotarpi…

Turejau toki antpirsti is skaidrios permatomos medziagos (i guma panasi), kurio vienas krastelis buvo kaip dantu sepetukas - is tu paciu minkstu ataugeliu.
Va su juo ir masazuodavau. Tepaliukai nelabai padejo.
Gali duoti krimsti ka nors, ko vaikutis nesukandziotu i smulkius gabaliukus. Morka ir nepersudyta naminio lasinio skura gerai, bet pavojinga, kad atkas ir uzsprings. Todel tokius daiktus davus vaikuti reikia matyti.

Na, ir jei uzsites labai ilgai, stebeti ar tikrai dantukai, ar skauda ka kita vaikiukui. Gėlė

P.S. Jei maitini krutimi, pasidomek ar pienuko uztenka.

Dar būna tokie gruoblėti žiedai pripildyti kažkokios žele. Ta "baronką" reik atšaldyti šaltytuve, duoti kramsnoti - kinderis greitai pajus kaip šaltis gerai malšina skausmą ir kaip smagu pasikasyti dantenas. Šypsena

Mano sūneliui padėjo bičių medus. Juo ištrini dantenas, jos kažkiek suminkštėja ir tam kart vaikas nurimstaGeraiGerai

Jei vaikutis turi polinki i alergijas tai ir medui ko gero alergiskas.

Jei labai neramus padeda VIBURKOLIO zvakutes. Kiek laiko tavo maziukui?

Na mano mergyte irgi linkusi i alergija, bet tepaliukus pirkau, ir perku.TaipJu juk yra visokiausiu rusiu, manu jeigu jau labai alergiskas dar galima pabandyti visokais ramincias ramuneliu arbatas arba duoti sugert melisos.
Bet tu ar bandei bent viena tepaliuka???