Vaikinai kiek pinigu jus pasiruose isleist per pasimatyma?

ai man px yra kurios wertina tikra meile o ne daugiau nei mano bapkes.

Ziurint ka veiksiu per ta pasimatyma… Liežuvis

ash siiap niekada gyvenime neneigsiu kad babkes px…nes tikria tai netiesa.

pasakysiu kodel: visu pirma jei vaikinas visai ju netures tai ka per dienas veikti? ash nemanau kad labai idomu kiauras dienas sedeti namie arba vaikscioti po miesta…tik siiap.
Vasara lengviau kai galima vaziuoti i gamta ir panahsiai ir tai reikia pinigu…
Na ir ka cia padarysi dabar juk tai nereiskia kad mergina materialiste paprasciausiai pinigai reikalingi judvieju laisvalaikiui o kai draugyste brandi pinigu islaidomis dalinamasi…kai turejau vaikina budavo kad ahs ji nusivesdvau i picerija budavo atvirskciai ir panashiai Šypsena

Kiek galima cia skustis kad megrinos matiarelistes…
O beto pagalvokit kiek jos isleidzia savu pinigu noredamos pasipuosti pries savo vaikina kai eina i pasimatyma:kvepalai rubai nagai ir t.t. pagal kiekviena mergina skirtingi poreikiaiŠypsena

Amen Šypsena

Kaip tai ka? ApakęsBaisu Dulkintis nuo ryto iki vakaro. TaipGerai Nes kai turesi babkiu, taip labai ir neberupes. Cha chaCha chaCha cha

sping_monica

ka as ir norejau per shitas dvi temas ir pasakyti Taip
protinga mergiote caca

nieko nesakau apie studentus ar mokinukus
pas juos gali buti kita situacija
bet jei dirbi turi uzsidirbti
tureti litu
jie teikia stabilumo

na ir uz juos galima kazka nuveikti linksmo gero grazaus ir tt.

na kadangi as ne materialistas tai kokius du litus…merginai ir 20 sau kaip minimumCha cha

Mirkt na tai musu nuomones sutampa Mirkt

manau ir kiti tai puikiai suvokia tik nenori pripazinti Šypsena

ne tavo reikalas sliundraCha cha
blin dar tokius klausimus uzdavinejaVeee
pati uzsidirbk kekseVeee

Na jei eini i pasimatyma su mylima mergina,ir tikrai zinai kad ji tave taip pat myli,tai nera ribu,kad ir visus kiek turi ir jei dar truksta,tai skoliniesi iš draugu apie 200 lt

Bet jei eini i pasimatyma su materialiste ir ji tik tau patinka ir vsio,tai tikrai nemetyčiau bapkiu veltui.Tada jau tik iki 40 lt

Na bet čia tik tokia mano nuomonė

nu vo

…zenyjames gal Cha cha

50ct arbata
60ct plombyras
=1.1lt

arbata be cukraus,nes gauna leduJuokiasi

geliu tai ir nu.py.zdint galima Šypsena

Jokia panelė su jumis nenorės eiti į pasimatymąNe

nes visos materealistes?

originaluJuokiasiJuokiasi

Čia geras, vieną sykį ėjau su tokiu biču į pasimatymą, tai tasai nusivedė į restoraną ir taip viltingai paklausė: “O mes šiandien dulkinsimės?” JuokiasiCha chaCha chaCha chaCha cha
Maždaug jei nesidulkinsim, tai arbatytės išgersim ir išsiskirstysim Flirtas

as tai dar tikeciaus parsinesti namo daugiau nei pasiemiau pradzioje…Nekaltas Cha cha

joke

siaip ivairiai isleidziu, bet buna ir tokiu atweju, kai neturiu $ tai manoMoteris mane vaisina Cha cha

wa tep wa Gerai