Vaikai ir reklama

Vaikai ir reklama

Ash pilnai sutinku, kad reklamos kruvis vaikishkose reklamose - shantazho irankis ir tevu galvos skausmas. Bet kad tos vaikishkos laidos pas mus kazhkaip neteisingai daromos - jos pachios turi ishsilaikyti ir dar prodiusuojanchioms pirmos piniga nemazha atneshti. O pinigu shiaip tai aishku yra - nes kaip zhinia vaikishku produktu rinka lietuvoje kol kas dar tuti viena didzhiausiu augimo potencialu (pernelyg ilgai jinai pustushte buvo), o reklaminiai biudzhetai pas gamintojus - tikrai rimti - beveik alaus ar dantu pastos kategorijai galetum prilyginti. tai ir gaunasi kad visi gamintojai supuola i tas 3 laideles Liūdna Ribojimu jokiu nera, o tevams - galvos skausmas Liūdna
Tauškalytė rašė:

Mane tai biesina lietuviskos vaikiskos laidos, kuriose daugiau nei puse laiko, kuomet nerodomi filmukai, skiriama reklamai: konkursai, loterijos, smoterijos…

Kodel vaikai reklamos aukos? Ogi todel, kad ju pojuchiai labiau uzhashtrinti nei suagusiu. Yra hipoteze, kad vaikai labai jautriai reaguoja i reklamoje skambanchia muzika. Todel vos ishgirdes jam grazhia muzikele vaikas tiesiog prisikausto prie teliko. Be to ivairus kompiuterines grafikos elementai (pvz skraidantys buteliukai ir pan) taip pat labai traukia vaikus - tai jiems atrodo kaip multikas
zirgele rašė:

labai nepacinka tos reklamos
mano vaikas tai kazhkokia reklamos auka
shape zhiurim telika, ten koki filma, tai jam neidomu zhiureti, bet tik prasideda reklama, tuoj meta visus zhaidimus ir bega zhiureti
kuom patrauklios vaikams tos reklamos? gal ten naudojami kokie psichologiniai triukai?
nu buna vakare jis guli lovytej, mes zhiurim filma (gyvenam vienam kambary), tai kai prasideda reklama jis atsiseda, pazhiuri, po to vel atsigula iki kitos reklamos, arba kol uzhmiega

Tiesa tokia - mazi vaikai nustoja verkti, kai per telika prasideda reklamos serialaiŠypsena Kiek paauge jau moka visas reklamas atmintinai ir jas kartu su aktoriais garsiai kartoja. O parduotuveje renkasi tik isreklamuota skanumyna.

O kas belieka? SusitaikaiŠypsena Juk svarbiausia, kad olvaisus panaudotumet pagal paskirti - nesumaisytumet su mobiliakuŠypsena)))))

O gal visai apsimoketu turint videka laidas irasineti, o paskui reklamas prasukti? Prisimenu, kai buvau maza, jausdavausi nelaimingiausia pasaulyje, jei mane istempdavo i soda, kai rodydavo Disnejaus filmukus (neseniai tebuvo pas mus atkeliave, todel klaikiai grazus ir idomus). Tai dabar misliju - jei kyla problema savaitgaliais, kai nori vaikus kur issivesti, o jie spyriojasi, tai paimt ir irasyt. Du zuikiai nusauti: jus nuveiket savaitgali ka norejot, vaikai nesusierzine, kad nemate norimos laidos, ir jus laisvi savaitgalio vakare, kai jie ziuri irasa. Visi trys zuikiai Cha cha

Mane tai irgi tos reklamos siutina.Reklamuoja visokį šlamštą, o po to vaikui parduotuvėje ilgai turi aiškinti kuo tas ar kt. skanumynas prastesnis už nereklamuotą.
Kažkada girdėjau užsienyj buvo kažkas tokio, kad prasidėjus reklamai , įsijungia mėgiama muzika.TADA dar nesupratau, ko tie užsieniečiai taip reklamos vengia( tais laikais pas mus pareklamuodavo gal tik spygliuočių muilą kartą savaitėje).
Na tų konkursų , loterijų vistiek nepavyktų išvengti, bet nors nuo reklamos pailsėtume.