vagėjai ne už grotų

gal nori paskambint į pigių mašinų parduotuvę, autotoją ir paklaust kiek ten kainuoja kokio avensio grotelės? Juokiasi

Nu avensius gal tiesiog mažiau emigrantų vairuoja.

tiesiog aš į tą temą, kad labai brangios detalės volvo… Šypsena

Aišku, dauguma perka šrote detales volvo ir net nežino, kiek kainuoja naujos… kaip pvz reikėjo XC60 tepalų filtro dangtelio, sukant lengvai persisuka ir sulūžta jie… visus šrotus perskambinau 50-55e kaip įkalta… nx galvoju nesamonė… sostenoj 18e su S/F Juokiasi

nu kad murziai šrotuose mirusį chlamą parduoda daugiau nei pas atstovus, tai dažnas dalykas. Aš jau nepamenu kada paskutinį kartą š šroto ką pirkau, nes visais atvejais gydyt bandė. Tai visada siunčiau pasitikrint galvą ir pirkau naują originalą 2x pigiau, arba ebay 10x pigiau.

algirdekai, uz kiek dalyviams siulei ? part.lt/img/565b0c7b08bee7695b89fd97adf0cd75380.jpg

uz tiek, kiek liepe savinininkas masinos siulyt Cha chaties ta masina ne as diktuoju, tik transliuoju zmogaus norus Šypsena[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1019864.1…-=(183 04417 56](http://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1019864.1…-=(1830441756) ties kokiu 10 postu parašęs pats aš, jei įžvelgi kokį nors samokslą Šypsena

algirdai ir vel Nežinau

o jus ką, tikėjoties, kad vieną kartą apipiso ir nustojo pisti protą? Cha cha

ale ziuriu geri jus Juokiasi

Jaunas, o jau sugadintas. Cha cha

Tave butu augine turguje nuo 10metu,manai kitoks butum gavesis? Cha cha

užtenka į akis pažiūrėt. Jei bent kiek vartosi kaip kiauliuko - apipYs Taip Cha cha

Auri>Atsidarau Youtube ir Užsispyręsyoutube.com/watch?v=7UJe0xLoT-Y

Mačiau mačiau. Cha chaTos, kur čia čiupinau - normalios. Cha cha 3ys draugai turi - nesiskundžia.

Tai gal rusai treciaruses gauna. Kur Vyciokas? Cha cha

Yr ir apie tajota Cha chayoutu.be/PMGPpd799TY?t=258

Kazin kas tas kariskis is Siauliu Šypsenadelfi.lt/a/77060665

asmeniskai tai pamoina butu sestis man i audele Veee

turi problemų bakūras Cha cha