Vaasara...

Vaasara…

Fizikas

nestovejai siandien prie 9 forto, fizike?

Nenupirkai snd mano audi?

Ne tikrai nebuvau Ne

grazus tekiniai Taip is siaip tokia visa pasitempusi…nesusmigusi i dropa Cha cha

vadinasi dar viena yra fzk numeriais kaune Šypsena

Drops sitai nigalima Ne Tikiuosi, kad jei viskas bus gerai sia vasara dar labiau blizges Apkabinimas

tai jos nusidropina pacios kai tie lelevlelingai nudusta Cha chap.s. siaip su gera aura prisimenamas sitas modelis …ilgiuosi Apkabinimas diosivo nadiozno i serdito Cha cha

Kokis da levelYngas… Vaziuokle ciut ne kaip pas golfa Cha cha Drops nigalima ne del to. Inai prisidropina i savaite kelis kart keliasdesimciai kilometru Cha cha

pas mane stovejo Nekaltas px kiek krauni - lygi kaip gulbe Cha cha

pkj kiek kraunu i savo ruzava- stovi tiesiai Gerai pats nepatikejau, kai 3 spintas isardytas sugrudau vidun Cha cha baklazaninis 850 jau arkom asfalta liestu Cha cha

Nuu as taip nesmulkiai pasikraunu i bagazine kokius 500kg kartais ir daugiau, bet esme kad cia gi paprasti amortikai gale Mirkt

Su 300kg bagazinej jau matosi, kad krauta mano, kaip su 500kg pavaziuoji tai nu nakui neisivaizduoju Cha cha

low n slow Cha cha

daili volvuke Gerai grazus ratukai, biski meiles masinai ir nebutina pirkt uz melejona, kad turet kazka gero Cha cha

300kg akmens mases plyteliu,stovi lygiai del levelingo,bet per duobes plaukia kaip jachta Gerai Cha cha