Va ash ir pajauchiau ES "pliusus"

Va ash ir pajauchiau ES "pliusus"

Kagi, draudimas man kainavo 210lt pusei metu ergo (metams apie 350 gaunas), prieshtai buvo 110lt metams. Variklis 3.0, Vilnius, 27m. Ot kekšė kekšė, nepatinka man jau ES. 5 metus ne vienos avarijos bet visiems pofik, tik duok babkes, shiandien ash stabiliai susinervavau …

tau 27 metai, bet, matosi, dar nesuaugai…

tu dar palauk po kiek laiko bus dar linksmiau.

tyliu geriau, nereik konfliktuot savaitgali, o protingo atsakymo neparasysiu tikrai pamates tokia tema Cha cha tai sako geriau tokiais atvejais patyleti Cha cha

Piktaz tai nx isviso cia reiskiesi jai sakai geriau isvis patylet.Zmogus yra supykes ir as ji pilnai suprantu, nieko gero is tos europos sajungos nebus, dar labiau skurs musu lietuva ir tiek.

jau matau kai skursta musu kolega ble 3 litrai variklis, achuienas skurdas
Juokiasi

yra tokie zmones kaip tu, kurie vadinasi euroskeptikais. Man tai atrodo tiesiog nepakankamos zinios (ta prasme info kiekis apie ES, o ne apie issilavinima as cia) ir tiek Labas nesiruosiu diskutuoti tem, kuria jau buvo 99999999 diskusiju. Sekmes pjaunantis Cha cha

p.s. o kur man rasyt ir kur ne - ne tau aiskinti. As dziaugiuosi, kad esu laisvas europietis (Liežuvis) ir rasysiu laisvai kur ir ka noriu. O tuo labiau i tokia tema, kuri su auto labai silpnai susijusi ir tikiu, kad greitu laiku bus uzrakinta Liežuvis
gero vakaro visiem

nu su tokiom temom tai… tik i ES galima eit…

OT

o tai ka tada europarlamente daro euroskieptiku partija?Apakęs
gal ir jiems info apie ES nepakanka…Nekaltas