V8


V8

Sveiki, kiek pamenu yra čia stiprių Audi fanų (nepamenu nicko) tokia įdomesnė V8 rytoj aukcione. iaai.com/vehicledetails/34926938/233

kažin už kiek išeis Cha chašiaip tai tokia daili atrodo ir gyva… Čia kolekcininkam pats tas būtų.

sikseri, rida 200 000, salonas idealus, spalva balto perlo lux atrodo, o ir šiaip jų jau nėra skelbimuose, manau įdomus variantas.

ok sorry, tavo šita juoda irgi super!

ibb.co/17rsgh8

ką dabar perekupai tempia iš usa? kas perkama? f30 f10 e90 f25? ar volvikės poros metų? ar visokius grandcherokius ar ten buickus, ale opel antaras poros metų?

Ne antaras, o Mokkas

ginkdie ne audi fanas, bet man tos idomesnes tai su 4.2L, bet ju retai ir buna usa. O sita viskas ok su ja, salonas tvarkingas, rida kaip rida, uz pigiai ji iseis manau

Daužtas automobilis kiekvieno kolekcininko svajonė. Girtas

Edas tai del to ir eis pigiai. Kazka labai tvarkinga audi 100 su 2.3L ir 60k myliu rida, nedauzta/vaziuojanti uz 5k aukcione isejo, nu bet ten jau tiktu i kolekcija kam tokios reik

sixeri, jau ne pirmą kartą matau klaida tavo teiginyje apie mane. Pasitaisyk, kol aš nepataisiau - tu gi nemėgsti klysti NeEdai, bet jei sutvarkysi taip, kad net specas nesupras kad buvo daužtas? Šypsena Gi ne koDletas čia sakyčiau.

Daužtas yra daužtas, parduosi žmogui kuris šventai tikės, kad ten kaulas ir net negalvos apie derybas, nes jam svarbiausia bus stovis, o tu kiaulės akimis mirksėsi ir šypsosiesi? Cha cha Nepapulsi į rojų. Cha cha Aišku reikia išsiaiškinti apie kokias kolekcijas mes čia šnekam. Šypsena Ar tas kur mediniame garaže stovi ant supuvusių grindų ar normaliom sąlygom laikomom. ŠypsenaIr tas specas tai čia kas? Perekūpas? Cha cha

Aš turiu omenyje sau parsivaryt. Pardavinėt kolekcinę ką aš žinau ar verta, nebent turi iš anksto pirkėją. Man tai tie smulkūs remontai automobiliams yra panašiai kaip kokia pilis 15amžiaus. Nori nenori turi padaryti kapitalinį remontą, o automobilis irgi, jei jis buvo eksploatuojamas, tai natūralu yra turėt susidėvėjimo, įbrėžimų. Na nebent kalbam apie top lygio kolekcininkais, kuriu transportas nuriedėjas tik šimtus kilometrų, o ne čia 100k km+

Tai va aš tuos top lygio kolekcinkus ir turėjau galvoje. Nekaltas

Šiaip žiauriai geras kanalas, daug geros info papasakoja šitas žmogus. Rekomenduoju kam įdomu. Šitas beje žmogus EVO žurnalo įkurėjas, o paprastom dienom ūkininkas. Cha cha Harry Metcalfe youtube.com/channel/UCIB5XXHNAWWzTOw6guIMYCg

Harry’s garage Gerai

Rafi, jauciu mustangai visada bus paklausus Cha cha

eikit kolekcininkai Cha cha perpistas 3.6. su 200 000 km rida. Idomu nebent pacanam arba rumunam damusimui. Kolekcininkam aiski istorija, maza rida, accident free.

Tu mat kaip, dar prieš pusmeti klausinejai AB ka pirkt kolekcinio uz 10k,o dabar jau mokini ka pirkt. Tiesa, kiek suprantu bezdejai i vandenį ir tiek, nepirkai?