V.Uspaskich--kietesnis lietuvis negu E.Vilkas?

V.Uspaskich–kietesnis lietuvis negu E.Vilkas?

Klausimas elektrons ir banguoliui:
Jus jau graziai paspaudet vienas kitam ranka,bet…
Pilnai sutinku del zurnalistu provokatorisku savybiu(is to duona valgo),bet visi politikai (abisalos,vilkai,prunskienes ir t.t.) ne durniai!Kodel jie eina i ta sou, leidzia save mulkinti(jusu mintis)?

Mano atsakymas:jie patys nori mulkinti zmones,ne maziau negu zurnalistai,nori prastumti sau palankius sprendimus,nori suformuoti savu rinkeju rata ir ateityje likti prie valdzios lovio.Ar ne taip?

Tik nepradekyte cia apie akademine kultura ir suvokima plepeti. Kaip dekanai, prorektoriai profesura draskosi ir smeizia vian kita del pinigeliu? Gal nezinote, o gal pasimetate. Sakykime vianas zinomas veikejas (gal vilkas, o gal ir ne) paklaustas kam taip pasielge, atsake:"O kam man daryti sau rupescius, ateis kitas padarys tai kas yra reikalaujama ir del ambiciju savo posto prarasti nezadu". Arba apie Kubilius. Kai kas sake:"Kaz koke nesamone su zmogum pasidare, kalbejome diskutavome viskas gerai, o atejo i valdzia ir pasikeite". Vilkas gavo pinigu uz savo darba, parase straipsnius ir viskas. O tai kad liaudis apie ji blogai galvoja, tai jis … Ne jis nesako kad liaudis bloga, kvaila, jis tiesiog apie tai negalvoja. Akademikams patinka kai su jais sutariama, ne priestaraujama ar klausymai uzduodami provokuojantys.

2 Elektrons
Pasakok,jau pasakok,jei pradejai!
Pats gi uzjuryje esi,niekas nesugaus!!!
O gal dar i Lietuva grizti planuoji?

daukantas rašė:

labiausiai gaila vilko, nes zmogus is tiesu ispruses ir zino ka daro. pasodins koki pizona vietoj akademiko.

Paciam teko asmeniskai bendrauti su akademiku ir sutinku,kad jis ispruses,bet…
Ar neteisingai pasake V.U.,kad jis buvo priedanga prichatizavimui,jo vardu palaiminti ir labai nevyke sandoriai(Mazeikiu nafta,Vakaru laiv.imone ir t.t.)?Kur buvo jo zinios tada?As manau,kad jis visada turejo galimybe atsistatydinti,viesai paskelbti savo nuomone.Jo balsas butu isgirstas!Deja,deja.

V.Uspaskich populerus netik Kėdainiuose, aplamai vyras turi galvą ir dabartinės Lietuvos problemos jam daugiau ar mažiau rūpi. Su juo teko kokius keturis kartus bendrauti, pasakyčiau ,kad žmogų paperka jo rusiškas nuoširdumas.

Juokiasi Pats setonas fotkese su treningais o ant tokiu varo! Cha cha

setonas,agirdi lope ka tu varai ant fejuskos?Atvaziuok i pajuri ir pajausi kokia zeme kieta!Gaidziu profilis varyti ant mergu.Issikastruok ir tapsi VYTU!!!

Valkata, tampykis su tais kurie tave dulkina uz batona. O tokias issisokeles visada jausiu malonuma sodindamas. Ir dar su tokiu baisiu bezdziones snukiu profilyje. Kur tavo kitos nutoraukos vargse tu? 1 normaliau isejus, ir belenkur kisi ja - tipo vaaa kokia as grazi Mirkt Ko vel nesigiri kiek tu treninguotu draugu turi, kiek bernu tave stengias pakabint ir su kokiais mersais vazineji? Blin kokia graudi valkatuke tai negaliu…

Seonas_23 o forsai man patinka,jei nezinojai… Nekaltas tik ne tokie,kaip tu… nezinau kaip ir pavadint Nekaltas shloike gal, malalietku dievas,nezinau,bet zinau,kad man bishki ne lygis su tavim gincytis,kai 23 bachuras tamposi su “durne” (tavo zodziai). Butum save gerbiantis bachuras,tai nerashinetum nesamoniu, turetum ir taip ka veikt, juk esi erelis, ar ne? Nekaltas Gerai,gerai,paplosiu tau, tu esi tiesiog vierchas,dabar patenkintas atsiknisi? Juokiasi

Fejuska, durneeeeeeeeeeee!!! As dabar prie taves palysiu, nes jei as ko ir nemegstu cia, tai va taves pirmu numeriu ir tavo lievu komentaru. Mham!!! Is tikro tai slabnai cia man atrasei, nera prie ko prisikabint… galvojau uzvarysi kad as is kaimo, treninguotas forsas ar dar kas nors, o dabar… Negi protingeji??? Cia butu blogiausia naujiena… Bet kaip galima patapt protingai kai galvoj tarakonai buveine isirenge?

Kokios intrigos Drovus

Miauksiukas ko tu prie manes vis lendi? Veee nu nepatinku - atsiknisk, viso gero Nekaltas o tu limpi, limpi ir kazka irodineji Nekaltas Setonas23 tai kad man gerai ir cia Nekaltas

EILINIS` tai kad ta pacia diena su vaikinu ishsiskyriau, kazko chaliava linxmintis buvo Nustebęso be to mane nuvare i gala prie poreles besiglebesciuojancios… Cha cha

Fejuska, tas tavo draugas su keturakiu mersu sake, kad tu gerai by-bi ciulpi. Ir tik uz alaus buteli. Tai sakau gal atlek i Kauna, savo lupas patreniruosi Mirkt

|ERROR| , tu man ir nepatinki nuo wasaros… kai palangoj pamenu skambinaj aajuj… aciliepiau ir pradejaj dinamint… negaliu, neiseina, nebusiu… bla bla bla… fatal error zodziu… Fejuska , a tu ziuriu ir naxalwewna jau pasidarej… matomaj is gero gywenimo… sawe pardawineji ania Laimingas Foozera , o jumi man kokias tai simpatijas jautet? idomu… biat px, jei nepatinku tai dar geriau, wiena beda maziau Cha cha

hehe… sakau cia tai bliauna… rekia… klykia, drasko akis… o realiai sedi kamputi uzsispraudus… net per danti traukt nereiktu uz marazmus wisus… ir tiap jau gaila pasidarytu nuojauta tokia turiu… Šypsena O meetas gal ir px wisaj… bet tikrai ne tox kaip tikru bangieciu… ten wiswiena kita diela Šypsena Nebuwa ir nebus pas jus taip kaip buna pas mumis GeraiJuokiasi

fejuska tu kazkokia liudna buvai -taip norejai taip norejaio tyliai-pasiislepus ten gyliai i gala=]

na na kas cia del meeto kazka vare? Nekaltas