Užsitaisėm


Užsitaisėm

A normalus aliejus???

Gerai

ar gerai, pasakytu motoristas nuemes galva. jei koses su pirstu neina pakabint, reiskias viskas Gerai

22lt uz litra brangu ar ne? Kokios cia dabar siaip tepalu kainos rinkoj?

cinkas> gal dar kol kas apsieikim be motoristu Cha cha geriau su jais kuo reciau reikalu turet Šypsena

mano rinkoj tokio aliejaus kaina apie 50 lt/l, tai sakau papigiai.

jeigu kalba apie liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/en_3700.html?Opend ocument&land=GB&voilalang=e&voiladb=web.nsf tai su klaidom užrašyta Cha cha

truliks, bet esme tai ta pati Cha cha Tu gi supratai apie ka sneak eina Šypsena Gerai

jei atitinka specifikacijas ,tai ok

Pagal aprasyma lyg ir atitinka Šypsena

Sitie tepalai liux Gerai I mano toyota irgi pilta buvo. Passat gavo Castrol.

o kas girdet apie tokius tepalus kaip xado??

man tai ten kazkoks lochatronu atsiduodantis turinys Cha cha

vat man jie irgi pasitikejimo nekeliantys, bet kolega jau kiek metu pila I savo Volvo 850 berods ir sako, kad akujebytelnas tepalas Šypsena

o kaip jis nustate,is skonio ? Cha cha siaip tas xado gi pakeite seiminykus kazkada,pardave lyg prekes zenkla Nekaltas

nesigilinau, kaip nustatynejo, gal atsizvelgiant tik I kaina Cha cha

man irgi idomu,pagal ka jus nustatot,kad tepalai akujeni ar labai geri?-traukia geriau?-kuro litru maziau ima ar kas? p.s.suauge vyrai sureiksmina tokius sudnekius Juokiasi

Nu pvz variklio darbas tikrai skiriasi, sakykim imant krastutinumus tarp pigiausiu no name ir kazko is premium, aisku jei dramblys ant ausies nelaipiojo

kupe>realiai yra vienas (nors gal ir daugiau yra budu)budas nustatyt ta geruma…klapsi ar neklapsi rytais kompensatoriai…blia pamenu pyliau i audele BP,tikrai viskas ok,motorukas graziai dirbo,paskui pries parduodant pakeiciau i Areco…joptvajumat kad uzdainavo Nežinau