uzsikure,bet....

Taip geras mastymas, aš atsitampiau 3 metus su tokiu vargu. Niekam nelinkiu, kada ryte ir po darbo išėjus į lauką kaip loterija - įsuks variklį ar neįsuks Cha cha

del to ant ziemos pirkau benza Cha cha

o kas per broblemos,kad neisprendei 3metus? siaip nera tie dyzeliai tokie neuzkuriami prie minuso

as kaip isivaizduojiu zvakes ir akumas Nekaltas

kada leksim i aikstele, dOsi padreifuot su saliarka savo Mirktvakar pietinio iki aikstelej 10min pabludyjau vienas, visai idomu vel Cha cha

o kas dar buna zyzliams,kai nesikuria? jei kompresijai butyu pzdiec,tai suprantu ir tepala kurentu,dumitu ir tt? kas dar buna? Woris>gal reikes koki vakara,pajuokinti su katamaranu Cha cha

Mane irgi domina, koks bibis būna dyzeliam kai nesikuria? Nes man irgi 3 metus tokios bėdos Šypsena

žodžiu buvo viskas beveik pakeista variklio skyriui niekas nepadėjo, o prapūtus tarpinę nukėlus galvą radau nemažas išgraužas ant sienelių, manau tas įtakojo labiausiai. Nors kompresija dar 27bar buvo. Nekaltas vienok gerą dyzelį nusipirkt problema…

bet tai ir kantrus muzikai Cha cha Mirkt Cha cha 3ziemas kankintis

didžiausia problema dyzelinio variklio tai kad kuras susėda atgal į baką, tas originalus vožtuvėlis dažniausiai pasikiša šiukšlėmis, įdėjus jau implantą į grįžtamos šlangute dažnais atvejais padeda, bet man nepadėjo

bet jis ir vasara susestu?

as nesuprantu ko jus cia varot ant dyzeliu tu triperiu prisipirke as savo pratiais metais neuzkuriau prie -27 nes akumas grynai uzsalo o taip kuriau ir kai buvo -24 ir tikrai neabejojau ar uzsikurs ar ne jei viskas tvarkinga dr ,svarbu kompresija ,zvakes akumas,ir kuro filtro stovis jei biski pasikimses tai prie geresnio minuso kisielius ten iskarto pasidaro. ir pas tave purkstuku stovis jei viskas cia tvarkoi tai jokiu bedu su tuo dyzeliu.

prakapukas tas pats voztuvas yra ir pas benza taip kad cia nera dyzelio beda o jei ten kazkas pas tave masinoi su juo buvo ne taip tai nereikia sakyt kad pas visus taip .

dr002™ matai pirkau iš savo studentiškų santaupų ada aš ją, paskui nuvertėjimas automobilių buvo ir jau parduoti visai neverta buvo - kentėjau. Dabar pėškom vaikštau savo seną auto tvarkausi Stulpas aš nestumiu. Ir tada automobilis tikrai nebuvo visiškas triperis Mirkt

o purkstuku stovis? arba vaziuoja masina be tampymusi visokiu,arba tamposi,gi netrauksi tuos purkstukus. kompresija? jei jos nera,tai ir tepaliniu ziedu nera…degintu tepala?

prie Siauliu: 4.00 - 11 salcio 5.30 - 9 salcio buvo

pYz2liS tai gal kompresijos nera motore

beja,prie kiek minuso saliarka sukefyreja…va jei nakti 11 buvo…

dr bijau primalt sss nes dabar tiksliai labai neatsimenu kas ten kaip tipo jei vos biski myza o nepurskia tada gali problem but saltu uzvedimu

ne prie tiek tikrai saliarkai nieko nebus