Uzsiauginta zmona

Uzsiauginta zmona

Man idomu, kaip jauciasi zmonos, kurias nuo 15-18 m, uzsiaugino sau vyrai po kokiu 5, 10, 15, … metu? Ar nesijaucia daug ko neisbande, nesigaili, kad neparagavo gyvenimo tik sau ir panasiai? Kokios mintys, kokia savijauta?

niekada apie tavo uzduotus kausimus net nebuvau susimascius Šypsena gal reiks pagalvot… Cha cha jauciuos laiminga ir tiek Taip

Aha as irgi nelabai susimasciau, na siaip nebuvo lengva vienu momentu, labai jautesi akd norisi lakstyt, ir kazkaip buvo sunku, bet as taip ir padariau, isvaziavau vasarai ir pamaciau ko man reikia.issiskyriau su savuoju, na o dabar jau galvoju susitaikyt…pamaciau pasaulio-uztenka Taiplaimei jis manes lauke visalaika.

Žiūrint kieno kokie poreikiai. Man penkis metus visai gerai buvo. Paskui mokytis išėjau. Trumpam išvažiuodavau, bet tai buvo tyro oro gurkšnis. O dabar - pasidarė visakoks skirtumas - ir poreikiuose ir bendravimo ir išsilavinimo- tai skiriamės. Kitos sau laimingai nugyvens ir norės pasenti su tuo, kuris ją užaugino- ir tai manau sveikintina. Šypsena Bet jei su žmogum nenori pasenti…

Reik ne augint, o prisijaukint Mirkt vaikus reik augint Cha cha

o kaip jauciasi moteris, kuria niekas nuo 15-18 metu nesidomejo, neaugino ir ji dabar vienisa ir niekam neidomi? Gali lakstyt, bandyt, ragaut gyvenima dideliais kasniais… tik ar ji laimingesne?

augini augini lepini paskui atvaziuoja mergaite i vl studijuoti o cia bats ja nukerti duodi jai biski adrenalino astresniu pojuciu ir ziurek po gero sekso ji jau sako as turiu drauga su kuriuo draugauju jau 3 ar 4 metus. ir kas labiausiai mane zudo ogi sita fraze( as ji labai myliu jis man geras) mane net pradeda purtyti sitie zodziai. tai kokio velnio jei ji myli ir toks geras duodies su kitais.galima suprasti jauna nori patirti naujoviu viska isbandyti tada sakai viskas supratau tarp musu viskas baikta tai ne velnio pacios skambineja kviecia ir buna pox joms tie ju draugai. o man tu avinu labiausiai gaila nes ir paciam taip buvo tad niekados nereikia perlenkti lazdos su tom moterim nes nezinia ka uzsiauginsi.jai jau manai kad nori rimtu santykiu ieskok issilaksciusios.

man regis augindami sau zhmonas vyrai dazhnai ragus gauna… Pagal tai, kiek laiko tam sugaishta, kiek visko stengiasi idet, tai tikrai turetu but prie nesekmingesniu projektu. Labai dazhnai auginasi mergaites nepakankamai ishsilavine vyrai, gal del to, kad nori pasijust autoritetais, nori but protingesni, isivaizduoja, kad ta ju naivios mergaites globa tesis amzhinai. Jei mergina ishvazhiuoja kazhkur mokytis, tai tikrai ankschiau ar veliau atsiranda nesklandumu, veliau dargi ishsilavinimo skirtumu, nepriklausomybes noras… Merginai iskiepijamas prisirishimas, pripratimas, o paskui laaabai sunku ji nugaleti, nors shirdis dazhnai verzhiasi lauk. Ash dazhnai pagalvoju, kad tiesiog prashvaischiau daug paties grazhiausio laiko, perdaug varzhiau save vien del tos priklausomybes… Jei jau viena syki norejai laisves, atitrukai palakstyt, tai tikrai tas dalykas kartosis, kartosis savigrauzha, kartosis jausmas, kad shvaistai laika, kad esi per daug skolinga, per daug isipareigojus, kad gaila vaikino laiko, gaila jo meiles…

Va cia kaip pirstu i aki Cha cha Augino mumi savo laiku vienas jaunas Vyras. Tada man buvo meteliu gal 16+ Nekaltas Paaugino. Kol mumi buvo patogu. Iki 18 Nekaltas

Nedekingai atrodo…

kokia tema ,taip ir atrodo Šypsena Šypsena ŠypsenaSiaip pamastymui gal nieko-uzsiauginti zmona? Nekaltas?

Nedekingai atrodo kai Moteris auginama, uzauginama, ir pasirodo ne sau NekaltasSiaip gal ir nieko mintis… Bent jau nebutu kazkokiu principiniu skirtumu ir nesutarimu, o smulkesniu tai visiem atsiranda

Nu tai proto reik turet prie malalietku kabinetis Nekaltas Ne tas galvoj jom tada dar buna Nekaltas

Mane irgi vienu metu bandė… auginti nuo 10-tos klasės Cha chaGavo traumą visam gyvenimui. Nekaltas Liežuvis

atsiprašau aš dar ką , dėkingumą visą gyvenimą turiu jaust? galima pagalvot Vyras augindamasis Moteris su kitom nesiduoda

ir kiek tokių traumuotų dar kely pasitaikė Drovus

o ką jūs laikot auginimu? aš tai įsivaizduoju vyruka 20+ ir mergiotę ~15. o jeigu abu panašaus amžiaus, koks jau čia auginimas? nors man tai niekad iki kokių 18-19 nerūpėjo gerokai vyresni, katire mane auginti galėtų Ne tėvų tam auginimui pakako Cha cha

Beveik kaip po karo Cha cha DrovusAle ne visiški invalidai Liežuvis Drovus

Kas buvo?