Uzsale langai

o shaltu varikliu mashinytes po kiema gainiot negaila? juk shaltas variklis nigerai
Ne

A koks skirtumas ar masina birbinti stovint ar gainiojant apsukom ne daugiau 2-2.5?? Mano supratimu jokio, tik gainiojant dar greiciau pasyla.

yra skysciai ledui tirpinti, arba gramdiklis su momentiniu pasildymu, laido galas kisasi i cigareciu pridegikli, kitam gale rankena su kaitinimo elementu - kaitina ir tirpina leda, ir ji labai lengva krapstyti.
as tai nesinaudoju tokiais pribumbasais asmeniskai, pas mane peciukas dirba Šypsena bet pazystamos moteriskes turi, ir sake be problemu nusigramdo stiklus tiek is lauko tiek is vidaus.

benzo gaila Apakęs sakes…
ir plono leduko su grandikliu nenugramdai??? hahaha nejuokink…uzkuri masina, paimi ne 5 metu , max 1 metu senumo grandikli ir bruzini - susils varikliukas vos vos per ta laika ir pats turesi rytine manksta…beje, tau nesalta rytais saltam salone varyt?
as tai uzkuriu masina, paleidziu peciuka ir syla salonas, langai atitirpsta…Nekaltas nu idomiu zmogu yra Mirkt

artistas.
bendzo gaila tau.o nepagalvoji kad aslta matara lauzyti yra daug brangiau nei ta tavo langa sildyti?kol aptirpsta langas,ir mataras pasyla iki darbines temperaturos.o dar paskui verkia visi kad tepalus degina,arba kazkas barsketi pradejo…

Yra ir brangesniu ir pigesniu ledo purskiamu tirpikliu…beje del peciuko ventilaitoriaus ijungimo, tai nepatartina jungti maximaliu greiciu iskarto tik uzkurus, as siek tiek duodu varikliui padirbti…nes praeitais metais tokiu budu buvau suvares generatoriaus diodu tilteli, na pas benzinius gal nera taip svarbu sis dalykas, bet pas dyzelinius jau uzkurus varikli, pakaitinimo zvakes dar kokias 5-7 minutes naudoja srove, ir tokiu budu gaunasi didesni apkrovimai generatoriui ir automatishkai labiau kaista diodai…

O siaip geriausia priemone nuo stiklo apledejimo yra uzdengti kokiu audiniu priekini stikla, galus truputy prispaudziant su priekinemis durelemis kad nenupustu vejas, ryte ateini, nusiimi ta audini, imeti i bagazine ir gali vaziuoti, jokiu gramdymuŠypsena

o kaip kai pakaitini zvakes ir toks cakt buna - baigia kaitinti…o as ant antro paleidziu peciuka…nu sviesu neijungiu Juokiasi

ir as taip anksciau galvojau kad uzkurimo metu zvakes atsijungia bet pasirodo kad ne…labai lengvai galima tai patikrinti testerio pagalba…

vo blyn…o man sake, kad uzgesta ta lempute, paskum cakt ir jau tada atsijungia rele…as tai nelabai dyzelius pazistu dar Nekaltas

Na nezinau gal ne pas visus modelius taip yra bet pas acorda ir primera tai tikrai Šypsena

tipo po cakt dar veikia pakaitinimas?
tai taip iseina pasildyt masina 7 min ir tik tada peciuka jungt? Liūdnas

Peciuka galima jungt beveik is karto. Tiesiog geriau nejungti visu galingumu. Taip pat kol variklis nors kiek pasils geriau neijungineti ir kitu elektriniu prietaisu (magnetofono,lempu ir tt)

nu cia jauciu naujasnes kartos masinose tokie pribumbasai yra.
kai vazinejau su dyzeliu recordu, tai jungdavau peciu tik uzkures, ir nieko baisaus neatsitikdavo, ir taip droziau kokius 4 metus Šypsena
gal naujesnese masinose jautriau elektra reaguoja i visokius papildomus elektros emimo irenginius… sito nzn, pas mane daba benzas Cha cha

o man ir gerai, kad uzsala, kol gramdai parukai, nereikia salono smardinti Cha cha

man tai normalei - kol papusryciauju pasyla, salonas irgi…langai atsyla, bet jauciu jau reik i patalpa masina nakciai pradet statyt…

Na nebutinai 7 minutes, bet geriau bus jei keleta minuciu variklis pashils laisvomis apsukomis, o paskui gali jungti peciuko ventiliatoriu, bet nebutinai ant max greicio…siaip idomumo delei geriausiai butu pasimatuoti ar tikrai zvakes dar lieka isijungusios uzvedus varikli… pas senesnes auto gal to ir nera…Nekaltas