uzmigo?

leo, tai jei ginklas ranka pasiekiamas o žmogui px šaut aš ne, tai nebandysi savo šansų padidint? labai daug įgūdžių reikia čiupt už riešo, stumt ginklą nuo savę ir pačiam tuo pačiu trauktis? Cha cha bl aš nekalbu, kai strelokas atsargus, laiko atstumą, kalbu kai nėr variantų ir strelokas prie pat stovi, o įsikūrė visas bazaras išvis nuo to, kai čečėnas į šoną įrėmęs ir pats dar visu korpusu prisiglaudęs

tu vafli, neapsišik tik į žiemos pūtiką ar kokį pagėrimą agotoj atvaryt, dar ne tokių dalykų išgirsi Labas taip kad valink nx, gaidžiau. ir žiūrėk, kad akvilė laiminga būtų Cha cha

nu bet koks kaimietis drąsutis Gerai gaila, kad tik internete toks

bus drakė per mytą? Apkabinimas

Nuoroda yra i straipsni? ten siuntos metosi… nesulauks kalediniu dovanu?

drakes nebus Ne internetiniai karzygiu kalavijai ilsesis Cha cha

kas ten tyliai kampuky tūnojo, tik akys matėsi? rūpinaisi laužo įkurimu? nebuvo įdomūs bangiečių pašnekesiai? šalta sakai buvo, ane? neskaitant vudžio, su kuo nors dar kalbėjai? Juokiasi

noriu pamatyt kaip Kuostia atima ginklą Taip Gerai

trulikas is principo nekalbejo gal, piktas buvo ar susikrimtes. o gal neturejo ka pasakyt pajacams Cha cha

kostai -> man atrodo kad tu per TV tik matei tuos ginklus. Net jei cecenas ir tik pagasdint norejo vistiek pradetum kuistis paleistu tau zarnas net nedvejodamas

specialiai žydui leopoldui, žiūrėti visą, ir tik nebep.isk proto, kad neturi laiko, nes ko jau ko, bet laiko tu tikrai turi.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0LLT5x wr7G0tuos jutubo video pamačiau vėliau, nei per treniruotę tą darėm. išvis, nuėjau i džiudžitsu brazilišką, treneris sako jei nori, už tas pačias šaibas dar gali krav maga vaikščiot, nu ir zjbs, laiko kai yra tai ir einu ir į krav maga. o ant pūškos šokau kai nei žalio supratimo neturėjau, bet dariau prielaidą kad gal dujinis ir manęs nušaut tikrai nenori, o tik pagąsadint, tai ****u per nagus, kai buvo analogiškai į šoną įrėmęs ir pats visas prisiglaudęs, pūška iškrito, dar magazynas nuo pūškos atsiskyrė.

Kostai, jomajo, mašiną nusipirkai ir hormonai pakilo? Būk žmogus, sunormalėk vėl, a to reputacija ant akių nyksta Cha cha

nu, daugiau nelegalu lai uzsitvoja, bus ramiau Gerai Gerai Gerai

“treneris sakė” ka man tai primena Nekaltas

o kada kostia is vis nekliedejo Juokiasi ta jo istorija is to pacio dienorascio kaip nusiprikau 645 Juokiasi

ogi, eik su gianiu pasibučiuosit Labas

kostia eik dar pasitreniruoti, nes per myta turesi parodyt ka ismokai, dalyviai tau puska i kiausius bus ireme o tu rodysi kaip magazinai krenta, tik aisku ne is puskos o is antro tavo galo

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ka 645 kainuoja - ar panasiai kaip du uzjoti E39? Juokiasi Kostai - treniruotes yra viena, realybei kas kita. Jei tau panasiai ir buvo, tu, vaikeli, dziaukis kad viskas gerai baigesi, cia ne tavo nuopelnas o tiesiog didziule sekme

Cha chaDD davai apie pimpalu ilgius padiskutuojam, noriu pamatyt kaip kostia gydys jog jo ilgiausias + storiausias