uzmigo?


uzmigo?

cia tai jau ziauriai Liūdnas

o slyvai nieko Valio

Turbūt nemanevravo bilenkaip, važiavo lėtai įvertinęs eismo ir oro sąlygas Gerai

stovi po langais e46 kabrio. žiūriu žiūriu ir nesuprantu, nx jam gale sėdynes dėjo Nekaltas ten vistiek net vaikas netelpa. vairuoja Moteris, tai vairuotojo sėdynė arčiau vairo. bet gale vistiek vietos Špyga

bl žiūriu aš į truliką ir galvoju, kodėl pasirinko gimdyt, o ne abortą darė.

Svarbu zuvusiu nera.Vairuotojas 19m

per radija sake 1 zuves, tik nezinau ar apie sita butent kalbejo.

saabsunited.com/wp-content/uploads/saab-crushed-lumbertruck .jpg 2007m. 9-5 vairuotojas tik buvo, bet be rimtų sužeidimų išsisuko.

Kosmoz, nu kam tu vėl ant savęs šūdus piliesi? plėšaisi, drąskaisi, o kaip buvai lopas iš kaimo, taip ir likai. tik internete erelį vaidini, o kai ateina laikas už bazarą atsakyt, tai klynas drėgnas ir tupi po antklode. tai nx tau to reikia? kiek kartų apsišikai jau, dar vieno karto nori? ar prisižiūrėjai filmukų kaip pistoletus išmušinėt iš rankų, tai jau atsiras drąsos atsakyt už šnekas?

kas čia pistoletus iš rankų išmušinėja?

trulikas, čiulp *pimp…* gaidy Mirkt

Juokiasi Cha cha

gfsjsdl;fgjorfj kostas kubilinskas gi. youtube rado filmukų ir dabar profas šito amato Geraitik realybėj kaip gauna į kaktą, taip gauna. kažkas ten jam nesigauna su tais filmukai matyt

koks malonybinis bendravimas, artejant gerumo kupinoms sventems Gerai Cha cha

tyleni čiulpeni simai (nu tasai, kur aplink laužą tyliai vaikšto ir apsimeta, kad labai jam rūpi jį įkurt), pasikartosiu, vali tu nx, gaidy

Juokiasi kostas chakas norrisas? buvo kai i mane pora kartu su ginklu nusitaike. Prie to zmones visiskai apsale, jiem kaip ir ph ar saut ar ne. Tai va, ten kad tik neapsisykt o ne ginklus atiminet Juokiasi

tu man į akis taip sugebėk pasakyt

huntero, Gerai Cha cha

siauliai.mok.lt/daukantas/darbai/Rasyba/Nosines_balses_saknyje. htm