uzmatytas

Ko jus bled su ta rusija iskart klausiat jautruoliai. Nelieciau sitos temos. Dar karta klausiu kas tie vytininkai - Vanago remejai, klubas, patriotai?

Naktibeldas, o ka darai kai su dviem vyciais pamatai? dropbox.com/s/juq05hb92hwzm8b/IMG_3851%20vytis.jpg?dl=0

vytis yra vytis, palikim ta simboli ramybej. bet asmuo, uzsiklijaves vycio nakleike, ar zuvi, ar dar kazka, paliubomu bus is tos pavojingu botanu kategorijos, cia nexyu gincytis, cia konstanta. pasikartosiu- kalba ne apie vyti, kaip toki, o apie nakleikes su vyciu ant masinu. Cha chatrulykas, kiek zinau, net issitatuiraves vyti. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Bl kadis uz civica mazesnis Cha cha

^ jo, kazkokia keista foto Apsvaigęs Cha cha

nakciau>blia,kaip tu nesupranti,tuos vycius klijuoja ten,kur pazeistas kebulas,kaip ir nakolkes keliese daresi,kazkokie buvo dantraciai,tai ant virsaus uzsipiese vyti

matai, nakčiau, kai žmogus šiaip kažkoks tai kaip ir px… bet čia kita situacija, tėvuko draugas buvo iš senų laiku buvo Leonidas, kaip ir visa šeima pažinojom bendravom, tai toj vietoj kažkiek liūdniau man jau, apie tėvuką nešneku…

^^vat nuo to ir reikejo pradet Juokiasi Juokiasi Juokiasiemocionalus kazkoks Algirdekas ble. Cha cha Cha chameiles mano, donskiai visokie, galetai dar ant gitaros kokia requiem sugrajint. Gerai

kad nedidinau to civico Šypsena

ta prasme ir be to gerbiamas labai žmogus man asmeniškai, bet kai dar asmeniškumai prasideda išvis Nežinau

civika kazkaip jo dizaineriai vizualiai sugebejo padidint. Cha cha jei pajamt oficialius gamintoju brezinius abieju triperiu su ismatavimais, kardinaliai viskas kitaip butu. Cha chaneblogas cia bajeris seip Gerai

nakčiau, be problemu, duok styginį ir eina Šypsena tai kaip jūs čia, mieli banginiai, matot mane yra viena, visai kita yra tiem, kurie pažįsta ir žino Šypsena

balalaika tiks? Juokiasi

mielieji, mieloji… skamba kaip iš pageidavimo koncerto tos pencininkės balsas.

nea Šypsena)

pencynyke… ten ta kur musarams vos ne ant dancio siulesi bucha pajamt? Juokiasi

aha, ta pati Taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi